Yeni Server HELIOS Bugün AÇILDI

Haber anasayfamızda yayındadır ; http://www.extraloob.com/v6

Helios : Antik Yunan’da, Hyperion ve Theia’nın oğlu olan Güneş Tanrısı olup yüzü Apollon’a benzemektedir. Bazen sadece baş kısmına, bazende çıplak olarak tüm vücudu elinde bir küre tutarken ya da quagria içinde gökyüzünde olarak özellikle Rodos sikkelerinde rastlanılmaktadır. Güneşe tapınma, Yunanlılar tarafından benimsenmiş olmakla birlikte Pers kültüründe daha güçlüydü. Anabasis’te, Antik Ermenistan’da atların güneşe kurban edilmesi geleneğinden bahsedilmektedir:

“Ganimet aldığı yaşlı atlardan birini semirttikten sonra kurban etmesi için ona verdi. Bu atın güneşe adandığını duymuştu ve yolda yorgunluktan ölmesinden korkmaktaydı” (IV. 5. 35) Helyum elementinin adı da Helios`tan gelmektedir.

NoWayOut ailesi olarak yeni serverda oyuna devam ediyoruz.

Sen de NWO'da ol, Nefes kesen bu macerada yerini kap!

Saygılarımızla;

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
Black Rain demiş ki:
Yeni Server N/A 25 Ağustos Salı Günü Açılıyor !

NoWayOut ailesi olarak yeni serverda oyuna devam ediyoruz.

Sen de NWO da ol, Nefes kesen bu macerada yerini kap!

Saygılarımızla;

Bende gelmek istiyorum iizin varsa ^^

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu sefer farklı zevkler farklı fanteziler için geliyor, her fanteziyi yazmıyoruz gizlilik herşeydir lakin şunu diyebilirim olayın tek amacı var lvl 81 ilk biz olacağız 8)

extraloob demiş ki:
bu sefer farklı zevkler farklı fanteziler için geliyor, her fanteziyi yazmıyoruz gizlilik herşeydir lakin şunu diyebilirim olayın tek amacı var lvl 81 ilk biz olacağız 8)
Ben varkenmi xD :D Bizim legit guildimiz hazır :D her daim unique ve lvling partymiz olucak :D ...

günlerdir silkroada başlamak istiyordum bu yeni serverda bana bahane oldu

kabulk edilirsem bende girmek isterim NWO ya bir fb li olarak :D

Yukarı Alt