1. Reklam


  1. regard

Yeni server hakkında görüşlerinizi paylaşır mısınız?

?

110 Cap hakkında ne düşünüyorsunuz?

 1. İyi

  oy sayısı 2
  100,0%
 2. kötü

  oy sayısı 0
  0,0%

 1. fevernuuve

  fevernuuve Violent Arise Online Sahibi

  Kayıt:
  14 Temmuz 2010
  Mesajlar:
  32
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  Meslek:
  Web Master & Developer
  Şehir:
  İzmir
  Herkese merhaba, öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum,

  İsmim Onur. 27 yaşındayım. 2008-2014 yılları arasında iSRO Rome serverında oynamışlığım var. (F_Unit Guild masterı ACI, Experience & JavidanGuard unionu) 2014 yılından bu zamana kadar iş sebebi ile hiç oyuna girmedim. Devlet kurumunda çalışmaktayım.

  Bugün aldığım bir karar ile bir private server açmak istiyorum. Biraz nostalji olacak ama araştırmadan insanların ne istediğini bilmeden bir karar aldım. Şu an ihtiyacım olan tek şey sizlerin görüşleridir. Çalışmalarım devam ediyor.

  Sunucu edit, oyun içi düzenlemeler , sunucunun kendisi ve alan adı bana ait olacaktır. Çünkü oyuncular için yatırım riskini sıfırlamak istedim. Benim için biraz maliyetli olacak ama bu yükün altından kolayca kalkabildim.

  Oyunun özelliklerinden bahsetmem gerekirse;
  insanların kafasını çok karıştırmak istemiyorum ve tamamen oyunculuğu iyi olan kişilerin zevk alabileceği bir server haline getirmek istiyorum. 110 Cap iSRO sistemi tabanlı bir oyun olmasını düşünüyorum. Normal iSROdan farkı nova ratenin çok az oynanmış halini karşınıza getirmeyi düşünüyorum. Ayrıca haftada 1 kez ROC canavarını ortaya çıkartmayı ve bunun içinden takılara basabileceğiniz tabletleri temin etmenizi sağlayacak sistemi aktif etmeyi düşünüyorum. Kervan sistemini dengeleyip bu faaliyetide kullanmanızı sağlayacağım. Oyuncuların kendi guildleri içerisinde olsun veya farklı kişiler olsun etkinlikleri sınırlı olmasını engellemek istiyorum. Forgetten World, Apis Cave ( Immortal Set ) , Rütbe görevleri gibi çok oyuncu gereken etkinliklere daha çok önem vermeyi düşünüyorum.

  Bu konu hakkında sizler ne düşünüyorsunuz, neler olsa daha iyi olur. Yorumlarınızı bekliyorum.


   
 2. Sparkle

  Sparkle asistan

  Kayıt:
  27 Mayıs 2016
  Mesajlar:
  1.759
  Beğenilen Mesajlar:
  862
  Ödül Puanları:
  143
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Muğla
  Silkroad piyasası artık yerlerde,çoğu kişi anlık hevesle böyle girişimlerde bulunuyor ama gerek oyuncular gerek piyasa yüzünden kısa zamanda heves bitiyor ,işte bu yüzden bence hiç bu olaylara girişme emeğine yazık,değmez.
   
 3. Incandescent

  Incandescent rank8

  Kayıt:
  19 Ocak 2012
  Mesajlar:
  251
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Ödül Puanları:
  18
  Katılıyorum