arwen ben t1907 ile ortaklık yaptım UFAK pürüzler haricinde pekde birşey olmadı ama genede kefil değilim güvensizlikten değil kimse için kefil olamam... iyice tanımadıktan sonra...

SingleCleric demiş ki:
arwen ben t1907 ile ortaklık yaptım UFAK pürüzler haricinde pekde birşey olmadı ama genede kefil değilim güvensizlikten değil kimse için kefil olamam... iyice tanımadıktan sonra...

benımde dedıgım nokta o zamn gecmesı lazım cogunlukla char soyulması ya trojen yada tanımadan olan ortaklıklardan oluyor dedıgım gıbı zaman lazım yanlız anlamasın kımse sana olmaz bana olur mesela yane zmana ıhtıyac var

evt ilk önce şöle oldu ilk private mhtcnin idi ya ben üyelik alamıodum toprak yane t1907 nin vardı onla oynadık sora bu ecsroya geçtik pke sorun olmadı ama dediğim gibi kefil değilim kimseyi tam tanımadan bişi deme bence ve sende tanımaya çalışıosun haklısın biraz zaman sonra olabilir size başarılar mı diyim ne diyim bilemicem inş. hayırlısı olur...

ortak suanlık olmaz zaman dedıgımde 1 hafta felan deıl tam tanıcagım zaman olcak yane dıyebılcem tamam guvenılır bu kısı bole bole yapmaz felan dıye bılıosun bu dewırde kardesıne bıle guvenmek zor oyun konusunda ıyı gozukupte canavara donenler var bakalım bır tanıyalım toprak kardesımızı ona gore ayarlarız zate benım bu sene full staj var oyuna bakamcıam ama ıns kısa surede tanısır ve guvenımı kazanır:D

Yeni server dediği yoksa VİP gibi bieşymi yoksa ECSRO nun içinde yeni bir servermı ?

bende neden internet yok diodum meyerse server açılıomuş süperr

O KIZ BENİ AŞAR, ÇÜNKÜ O BİR KAŞARİ DELİKANLI ADAM, MANİTASIZ YAŞAR

Yukarı Alt