İnş Server Acılmaz Kapsite 4k Ya Yükselir Gerçi Normal Sroda Bile 4klı Servver yok ama :D neyse Çünkü Yeni Server Acılırsa Türklerde DSağılır Yarısı Femria da Yarısı Ecsroda

t1907 demiş ki:
İnş Server Acılmaz Kapsite 4k Ya Yükselir Gerçi Normal Sroda Bile 4klı Servver yok ama :D neyse Çünkü Yeni Server Acılırsa Türklerde DSağılır Yarısı Femria da Yarısı Ecsroda

4 k ya cıkarsa:D hergun artık lagdan ne canavar.D nede unıque kesebılırız:D en ıyısı normal serwer 2000 kapasıte yeter fembrıa fızulı:D Vİp zate 117 kısı oluo:D karıoısk falla:D

Off Herkes Vipte Paramda Yok :D Ortak OLalimmi Benden Zarar Cıkmaz Valla Namaz KILMAYA Bile Baslıcam Lütfen Vipte Cok Fena Kasarım sen Cıkınca bi gerirem 81 sen 83 Olursun :D

suanlık bıse dıyemem hem senı tam olarak tanımıyorumkı hersey zamana dayalı tanısmak lazım ben foruma katılalı:D 24 saat olmadı tanıdgım bır kac Vİp server arkadasım var neden olmasın bıraz zaman gecsın bole ortaklık lar yuzunden cok kaybeden oluyor yanlıs anlama ama ole yane

Wax Whine Nin Charı Warya Benim Kankam :D Ona Sorabilirsin HolyZone ye :D SingleCleric Die Bir Old School War Oda Benim Orti :D Serkan Saten Cahra Fazla Bakmam Arada girer Kasarım Pvp fln Anlıcan Fazla Zarar Yok :D Tabi Char Snn Charın Sen Karar Veirsin Soymak Desen Vip de Soycak Caharım Yoh :D Ecsroda 60 Lw Nuker Tek Basıma Kasıorm :D Anlıcan

azımdan soycaksın demedım:D soysanda bıseyım yok fazla para vs hack cıler saolsun:D bıraz zaman gecsın tanısalım nerelısın felan bılııyım ona gore yane anlıosundur umarım benı

50 lvl olan nuker 81 lvl olan ıse bower full str ama onu dlvl yaptırcam nukere veya hirdbird mıdır nedır tam yazamadım ozur ona cevırcem

Yukarı Alt