Avatarımı güzel bir yeniçeriyle imzamı ise türkçe çevirisi: Herkez şövalye olamaz olarak değiştirdim :coffee:

Not: İmzama yeniçeri üzerine ismimi afilli yazıcak adam aranıyor :curtain:

Objektif olalım. 2 gün önce konu açıldığında "olmuş" ya da "olmamış" diyecek kişilerin burada doğrudan şikayet etmeleri yakışmıyor.

Avasin demiş ki:
nukenobar demiş ki:
Avasin demiş ki:
Seviye iyice düşüyor...
Test/ deneme bölümüne koymayı yanlışlıkla koymayı unutunca böylemi oluyor ? çok yazık :think:
Yok yeni şekil :wink1: olunca böyle oluyor. :wink1:
yıl 2011 olmuş sonuna ; ) işareti koyunca laf koyduğunu zanneden insanlar var ama neyse buda senin görüşün site el değişti diye bu tür tavırların var ama kişisine göre yap

nukenobar demiş ki:
Avatarımı güzel bir yeniçeriyle imzamı ise türkçe çevirisi: Herkez şövalye olamaz olarak değiştirdim :coffee:

Not: İmzama yeniçeri üzerine ismimi afilli yazıcak adam aranıyor :curtain:
örnek bir resim göster belki yazarım grafkerliğim çok iyi değildir amma hadi iyi günümdesin :santa:

Avasin

Polgara demiş ki:
Konu taşındığı halde ne yorumlar geliyor. Hak verdim.
Konunun yeri beni ilgilendirmiyor istersen screen shots bölümüne aç. Ama sizin konuşmalarınız, imzalarınız, avatarlarınız vs vs
Bana ne kadar düşük seviyeli insanlarınız olduğunu anlatmaya yetiyor ve artıyor.
İşinize gelmediyse banlayabilirsiniz.

Avasin

nukenobar demiş ki:
yıl 2011 olmuş sonuna ; ) işareti koyunca laf koyduğunu zanneden insanlar var ama neyse buda senin görüşün site el değişti diye bu tür tavırların var ama kişisine göre yap
Seninle dalga geçtiğimi anlamayacak kadarda kuş beyinlisin be kardeşim. Senin başlığında ; ) var diye ben zaten seviye düşüyor dedim sen gelmiş neden bahsediyorsun burda. Neyse sizinle tartışılmıyor bile. Sizin halk dilinde tek açıklamanız Apaçiler dir. cicioe2

İmza ve avatar mıı :s ona bakarsan Jennifer da yuva yıkmaya çalışıyo Brad ile Angelina'yı ayırmaya çalışıyo karaçalı iştee
buradan senin kişiliğini çıkarmam ne kadar saçmaysa senin dediğin de o kadar saçma

Avasin

Fundamental demiş ki:
İmza ve avatar mıı :s ona bakarsan Jennifer da yuva yıkmaya çalışıyo Brad ile Angelina'yı ayırmaya çalışıyo karaçalı iştee
buradan senin kişiliğini çıkarmam ne kadar saçmaysa senin dediğin de o kadar saçma
cicioe2 (Addicted)

Fundamental demiş ki:
cicioe2

Ya tartışmak için mi giriyorsunuz buraya, az keyfini çıkarın salın gitsin :D

Yukarı Alt