Merhaba,

Bu LS DB'nin Son Sürümüdür

Neler Yeni?

-Avrupa Hayvanları 90-110 lvl olarak değiştirildiler.(const = Qin-Shi Tomb mobs,Samarkand = Alexandria mobs, Quest mobs = Unique mobs from Alexandria)

-Pot ve Arrowlar Artık Enfazla 50 Değil 1k Alınabiliyor.

-Lvl (1-120).Fakat Mastery Normal Yolla 90'dan Fazla Yapılmıyor.

-Vallainous Devil Skill'in 3. ve 4. Skilleri Silindi.Buglu Skill.

Database 50% Shir / 50% LastThief
Media.pk2 75% Shir / 25% LastThief

Monster(database+Media) 100% b1gLoRD

Download:
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

KSRO V1.676
MegaUpload
Part1::MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service
Part2::MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service
Alternatif FileFactory
Part1::Silkroad.part1.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
Part2::Silkroad.part2.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com

DNS AYARLARINI YAPARSANIZ YASAKLI OLAN BU SİTELERE GİREBİLİRSİNİZ
208.67.222.222
208.67.220.220

KURULUM:
Dosyayı İndirdikten Sonra Klasöre Çıkartın.DB,Media.pk2 Ve Teleports Çıkacak.DB'yi Sea SSe Klasörünün Database Klasörünün İçine Atın.Media.pk2'yi Ksro v1.676 İçine Atın.Teleportsuda Sea SSe Klasörünün İçine Atın.Hayırlı Olsun Oyun Tamamdır. :up:

Oyundan SS'ler

Ben GM kodlarını yazıyorum ama hiçbir işe yaramıyor lütfen yardımcı olurmusunuz bana

kormako11 demiş ki:
Ben GM kodlarını yazıyorum ama hiçbir işe yaramıyor lütfen yardımcı olurmusunuz bana
arkadasım google den sse gm helper i indir orda bütün kodlar war

arkadaşlar bu DB ve teleport u sea sse klaösrüne atmamızı istiyor ama ben bunu ilk kes indirdiğim için o klasörler yok ne yapacağım?

Sizin Dediğiniz Gibi Yaptım Fakat Semerkanda Işınlanılmıyo Yardımcı Olursanız Sevinirim

Beyler Char Nuke Bile atsa üyü Sadece Tek Yaratığa Etki Ediyor Onu Nasıl Düzeltebiliriz ??

Yukarı Alt