Arkadaşlar oyuna geri döndüm sbot v.2.1.6 sürümünü indirdim ama ben bıraktığım gibi değil değişmiş biri açıklarsa sevinirim arkadaşlar.

Son düzenleme:

VaLe

.
İd pw ni gir sonra alttaki menünun sol tikini işaretle ve en alttaki bölümün enable relogin ile başlayan ilk tikini işaretle oyunu klasörünu göster başka bir şey yok zaten ilk açılırken manuel giriş yapmayı unutma

Son düzenleme:

VaLe

.
Maalesef ki telefondan baglaniyorum yoksa yardimci olurdum . Fakat dediklerimi uyguladigin takdirde çözülür

aynen arkadaşlar bende aynı durumdan müzdaribim v2.1.15 indirdim ama auto login ayarını bi türlü bulamadım int de çok araştırmama ragmen ya eski botları yada private sw leri anlatıyıorlar bi yardımcı olursanız sevinirim

Takımı
Galatasaray
o konunun altına yazdım tam bir anlatm yok eksik olarak geçiyor çar oyundayken dc yiyor tekrar girmiyor ordaki anlatımla
Önemli olan bölümler anlatılmış ki zaten giriş bölümü ayrıntılı çevirilip anlatılmış,Türkçe'ye çevirdikten sonra daha ne kadar ayrıntılı anlatılabilinir ki?

Önemli olan bölümler anlatılmış ki zaten giriş bölümü ayrıntılı çevirilip anlatılmış,Türkçe'ye çevirdikten sonra daha ne kadar ayrıntılı anlatılabilinir ki?
yani dogru bi şekilde anlatılmış olsaydı zaten işe yarardı diye düşünüyorum ama tam aksine oyuna girmiyor oyunda iken dc atıyor sonra bir türlü girmiyor oyuna

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yani dogru bi şekilde anlatılmış olsaydı zaten işe yarardı diye düşünüyorum ama tam aksine oyuna girmiyor oyunda iken dc atıyor sonra bir türlü girmiyor oyuna
Doğru olmayan bir şey yok , çeviri yapılmış zaten. Üstten login olayını yapacaksın , alttanda dc yedikten sonra gir diyeceksin. Bu kadar.

Takımı
Galatasaray
Bu sorun bizle alakalı değil ya bir yerde hata yapıyorsunuz ya da joymax ıp'nizi engellemiş olabilir,konu da gayet açık anlatılmış hatta emin olmak için kendim denedim çalışıyor.

Bu sorun bizle alakalı değil ya bir yerde hata yapıyorsunuz ya da joymax ıp'nizi engellemiş olabilir,konu da gayet açık anlatılmış hatta emin olmak için kendim denedim çalışıyor.
Doğru olmayan bir şey yok , çeviri yapılmış zaten. Üstten login olayını yapacaksın , alttanda dc yedikten sonra gir diyeceksin. Bu kadar.

Peki sizden rica etsem vaktinizde varsa tabiki team wiever üzerinden baglanıp yardmcı olurmusunuz ?

Yukarı Alt