Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bunlar bana sorarsanız zararlı crypt'tolar lakin shiva'dan açıklama beklemek zorundayız ^^

Bu virüsün crack´e karsi bir uygulama oldugunu diyorlar..

"I'm a developer in Oreans Technologies and we have developed Themida to protect applications against cracking. We are receiving many complain from our clients saying that NOD32 reports their applications as potential thread (Win32/Packed.Themida)"

Düzelt: Güncel olarak AntiVir ve Sophos, "Yanlış pozitif" Truva atı tehlike uyarılarını anlatıyor, güncel SBot tahliyesi olduğu için. Sen, bizim yazılım ürünümüzde hiçbiri olmadığı (S) garanti edilebilirsin. Şirketler şimdiden, biz ile haberdar edildi, ve tehlike uyarısı, onların sonraki uyarlamalarından kaybolacak.

böyle bi açıklama yapmışlar ama bilemiyorum...

Korkmaya gerek yok..

Themida olarak görünen şey kesinlikle virüs değildir..

Themida : Programların editlenmesini engellemek için uygulanan bir programcık..

Bende 1-2 çalışmamda Themida dan yararlanmıştım Virustotalde uyarı olarak gösteriyor ama kesinlikle virüs değil editlenmeye karşı koruyucu bir kalkan gibi düşünebiliriz..

bunun yuzune antivirus çalıstıramıyoruz hemen virus olarak algılayıp siliyor.. Devre dışı bırakıyoruz mecburen..

Dediğim gibi endişelencek birşey yok..

Google '' Themida '' olarak aratırsınız zaten dediklerime hak vereceksiniz..

Cracklenmeye karşı alınmış bir çözüm..

Ama amatörce bir çözüm şu an Themida korumasını geçmem 2 dk mı almaz bot-cave ye yakıştıramadım xP

nod kulanıyom lakın bu botu nasıl kulanacamı hala cozmuş deyilim lafın kısası rardan cıkan botu nod siliyor nasıl yapicaz nod u kapa dicenızıde biliyom ama kapayamma :D bunun bi arası vardır her hal modlar hee :?:

Yukarı Alt