Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Technology demiş ki:
Bulmuşsunuz zaten :roll:
Yapma be ? Hangi siteymiş bakim o öyle ?
Bu rütbenin ismini Black Rain kendisi buldu ve yönetimin kafasına oturduğu için bu isim konuldu. Hiç bir siteden etkilenilmemiştir -ki burada siz özentisiniz, başka sitelerden bulduklarınızı kendiniz bulmuş gibi gösteriyosunuz gibisinden laflar ediceksen direk siteden çıkış yapmanı öneririm :thumbsup: -

Diyelimki bulduk bu kadarmı geri kafalısınız ?

Tabiki diğer sitelere göz atacağız gündemi takip edeceğiz dışarda ne olup bitmediğini görmedenmi yaşayalım ? İran gibi hiç tv de izlemeyelim istiyorsanız ?

Neyse daha fazla konuşmayayım...

Bazı şeyleri kabullenmeyip inkâr etmek yapınızda olan bir şey sanırım . O yüzden daha fazla üsteleyip tartışma çıkmasına ben olanak vermeyeceğim . Olan olmuş biten bitmiş kim hangi konumda bunu halk belirlemiş . İyi forumlar dilerim efendim . 8)

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Rütbenin yetkisinden çok rengine bittim BR vede ARKO tebrikler

Technology demiş ki:
Bazı şeyleri kabullenmeyip inkâr etmek yapınızda olan bir şey sanırım . O yüzden daha fazla üsteleyip tartışma çıkmasına ben olanak vermeyeceğim . Olan olmuş biten bitmiş kim hangi konumda bunu halk belirlemiş . İyi forumlar dilerim efendim . 8)
Hadi bb 8)

playboy site asistandan daha önde ama playboyda extraloob logosu var asistanda yok tabiiki yöneticilerin tercihi ama bence playboyda da olmasın

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Kobe demiş ki:
playboy site asistandan daha önde ama playboyda extraloob logosu var asistanda yok tabiiki yöneticilerin tercihi ama bence playboyda da olmasın
Bu kadar ufak şeylere takılmaya gerek var mı ki ? ^^

Kobe demiş ki:
Playboy admin vekilidir. Eskiden gelen bi rütbedir... Bukadar ufacık şeyler önemli değil, Yönetimin 5 dakkasını almaz dediğini yapması ^^

artık takıntı haline geldi ayrıntıları aramak :D zaten 1 kişi her türlü özeldir

Oy Oy Oy canlarım yeni renginiz hayırlı ola 2nizede. Yeni görmedim ama yorgunluktan ölüyorum , biraz uyudum kalktım yazayım dedim :twisted: :mrgreen:
Çok yakışmış harbi , tebrik ediyorum 2nizide :muck:

Yukarı Alt