her iki tarafada hayırlı ugurlu olsun

Açıkcası dikkatimi çekmedi değil denemekten zarar gelmez. Her iki tarafada hayırlı olması dileğiyle :kalp:

hayırlı olsun ben oynuyodum bıraktım hileciler meydana cıkınca oyun sıkıyor :D + beta sürümdü hiç bişe yapamıyoduk cok zordu suanda da zor sanırım.

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Oyun Güzel , Bir Aralar Sık Sık Oynadığım Bir Oyundu :thumbsup:
Hayırlı Olsun Her İki Tarafada :popcorn:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Hayırlı olsun, oyunu hergün (BETA 'dan beri) 15 saat düzenli olarak oynuyorum :lol: Oyun içindeki Nickim : MiCSeoN

Clan kurulursa gelemeyebilirim hoş görün, şuanki clanım oyun 2. si ve 1. lik için kapışıyoruz nese:

Böylesne güzel ve sürekli oynadıgım bir oyunun reklamının sitemizde yer alması beni gururlandırdı, her iki tarafa da hayırlı olsun nese: :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
Hayırlı olsun, oyunu hergün (BETA 'dan beri) 15 saat düzenli olarak oynuyorum :lol: Oyun içindeki Nickim : MiCSeoN

Clan kurulursa gelemeyebilirim hoş görün, şuanki clanım oyun 2. si ve 1. lik için kapışıyoruz nese:

Böylesne güzel ve sürekli oynadıgım bir oyunun reklamının sitemizde yer alması beni gururlandırdı, her iki tarafa da hayırlı olsun nese: :kalp:

tam senlik oyun bro CA'dan yediğin darbeden sonra soluğu burada almıştın zati çok ta iyi oldu senin için başarılar dilerim canımcım :muck:

Takımı
Besiktas
Oyun CA 'nın neredeyse aynısı. CA Warrock karışımı birşey. Silahların resimleri vs herşeyi aynı. Fakat yinede fena değil, denenmeye değer :muck:

NiGHTMaRe

Aileden
Her iki tarafa da hayırlı olsun.Sertaç bu oyuna aylar önce el atmıştı.Her el attığı oyun kesin bir yerlere geliyor biggrint1

EliteTurk

Aileden
CA EU da Silkroad Onlinedeki S-botu kullandığım için banlanmıştım ne alakaysa neden olarak onu görüyorum eekd1 ,PB ye akma zamanı geldi her iki tarafada hayırlı uğurlu olsun. nese:

Takımı
Besiktas
Lenneth demiş ki:
Oyun CA 'nın neredeyse aynısı. CA Warrock karışımı birşey. Silahların resimleri vs herşeyi aynı. Fakat yinede fena değil, denenmeye değer :muck:
Dediğim halde tekrar tekrar oynuyorum, oynattırıyor oyun kendini makara:

Yukarı Alt