Arkadaşlar ne kadar doğrudur bilemem ama arjanti bir arkadaşım tarafından öğrendım
Kod:
Hello

Soon we will open our new Silkroad Private Server ZSZC.
The Server is not running on a Sremu, it is running on real Serverfiles.
It is is almost finished, we are working very hard on it to finish it as soon as possible. 
There is no Homepage, so you will have to download the Client here.
Client download and Regpage will be posted here. News will be announced over Regpage or over Client notice / Ingame notice.

About the Server:
Rates:
Not sure yet. Probably 10x.
Level cap: 100
Skill cap: 100
We will work on lv 110-120 Update.
There are 3 GMs who will manage the Server.
We won't take any new Members yet.

More Screenshots/Video and other relevant links will be posted here soon.
If you think it's a fake, please don't insult or spamm here, just leave this thread.
ZSZC Ocean ın kurmuş oldugu yeni private serverdır (ecsronun kurucusu) daha buglar oldugundan dolayı acık degilmiş

ZSZC Server özellikleri şöyle olucakmış

RootServer:
16GB RAM
2 CPU's with 4x3.0 Ghz

Server rates:
Exp: 20x
SP: 20x
Drop: 20x

Level cap: 100
Skill cap: 100
Server cap: 2000

Buda servera ait bir video
Buda Launcher

PS: Arkadaşlar ne kadar doğrudur kesinlikle bilmiyorm bana suç atmayın Ama gerçek olma ihtimali çok yüksek

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Xaizor demiş ki:
BU serwerdada sadece chnler mi olcak yoksa eularda olacak mı ne zaman acılır bilgin war mı iyi bişeye benzio
WildKing demiş ki:
PS: Arkadaşlar ne kadar doğrudur kesinlikle bilmiyorm bana suç atmayın Ama gerçek olma ihtimali çok yüksek
Böyle dediğine göre bilmiyordur ne zaman açılacağını.Fakat eu olmayacağı kesin gibi cool2:

bunu serverı yapan Ocean mış galiba ecsro gibi bir server olucak ne zaman acılacagı daha belli degil oyunda buglar varmış az birşey (videodanda belli çok az oldugu )

Gördüğüm Kadariyla Ecsronun Databaseleri ile YApmiş. Mangyanglara Dikkat Edin Full şampion Ecsrodada Öleydi. Eğer Ecsronun charlarin kayıtlı olduğu datalari atarsa Süper Olur.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
ByAti demiş ki:
Gördüğüm Kadariyla Ecsronun Databaseleri ile YApmiş. Mangyanglara Dikkat Edin Full şampion Ecsrodada Öleydi. Eğer Ecsronun charlarin kayıtlı olduğu datalari atarsa Süper Olur.
Charları oraya aktarması imkansız, yani isterse yapılabilir bişey fakat hayatta yapmayacak.

Yine sömürecek milleti,sonra tekrar yeni bir server kurucak.Gıcık oldum bu adama.

Yukarı Alt