Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
insro adlı private server gecekmiş sözde bende msn de ki arkadaşdan duydum.15 temmuzda açılcakmış eu da varmış sikller 90 lv sınırı 100 müş sanırım .Araştırırsanız sevinirim...

isminden de anlaşılacağı gibi insro inş açılır sro :D

bi kaç bilgi buldum

Originally Posted by inSRO team
Here are the information about our server(s).

1)
Name: ???? - Go here to vote
Exp Rate: 25x
Sp Rate: 30x
Max level: 100
Skill gap: 90
Max Players Online: 2500(+10)
Starts out with Chinese, but with Eu map enabled. (EU will be enabled lator)

2)
???????

We are glad here at inSRO to announce that we will held to S-inSRO event from 20 july 15:00 GMT +2 to 30 July 20:00 GMT +2.

All new characters will start at lvl 3 + with 100,000 gold, and full sosun + 9 D1 items (limited to 1 each account/email/ip)

GameMaster will in this period learn our members. (after the event, GM's will not be much in puplic)

The server will open on the 20 july 15:00 GMT +2

New Sro pserver- Insro soon to open within the next month or so
Rates will have 30X-50x
Been worked on for a year but site is new.
Come join the forums and bring your friends. Start guilds before it opens, get in on the action, Developers, Mods, Web designers and more to speed the process
Come maybe you can be a namer of one of the servers
We will have Europe enabled

http://insro.darkbb.com/forum.htm forums currently up and running.
http://www.insro.net/ Homepage Being worked on, server not up yet.

Server Client will be uploaded the 15 july

Mirrors:

FileFront: Pending

Megaupload: Pending

Rapidshare: Pending

More mirrors will be added!

daha bulmaya çalışırım bulursam buraya koyarım 15 inde dosyalar upload edilcek 20 sinde açılcak denilio bakalım beqliyelim :D

ben bunları sizden taa 1 ay öncesinden buldum ancak site hacklendi :D yada kapatıldı ancak açılcagı kesin degil boşa konu açmaya gerek yok :D

Wax Whine demiş ki:
Yeni server buldum, yeni server açtım gibi zırvalıkları denemeden buraya koymayın. Kaç oluyor yeni private server buldum!! diye konu açılıyor. Sonuç::Foss. Çoğu kişinin interneti kotalı. İndiriyorlar 550 mb dosyayı. Sonra bir bakmış oyun fake. Boşu boşuna milletin kotasını yemeyin.
:roll:

konuyu düzenliyorum yeni konu açıcagım düzen olucak kesin bir tarih vermicem ve kesin bişi sölemicegim serveri açıcaklarını sanmıyorum ancak toparlamak laızm bunları olmuyor böle :)

Agilla demiş ki:
ben bunları sizden taa 1 ay öncesinden buldum ancak site hacklendi :D yada kapatıldı ancak açılcagı kesin degil boşa konu açmaya gerek yok :D
ben birşey demiyorum merak ettim sordum öğrendim suçsa yada yasaksa konu kitlenir zaten.Ama insro ile ilgili sitede bir billgi bulamadım. :oldie: :!: :coffee: :detective:

Wax Whine demiş ki:
Yeni server buldum, yeni server açtım gibi zırvalıkları denemeden buraya koymayın. Kaç oluyor yeni private server buldum!! diye konu açılıyor. Sonuç::Foss. Çoğu kişinin interneti kotalı. İndiriyorlar 550 mb dosyayı. Sonra bir bakmış oyun fake. Boşu boşuna milletin kotasını yemeyin.

*Ya da yeni server buldum diye paylaşıp da link verecekseniz oyunun çalışıp çalışmadığını kendiniz denedikten sonra(!) buraya koyun. Örnek olarak Sjsro.

Umarım ne demek istediğim anlaşılmıştır.
/kilit

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt