JOYMAX SILKROAD ONLINE İÇİN YENİ PETLERİ HAZIRLADI!

Dört Yeni Pet Kasım Ayının Sonlarında Satın Alınabilicek ...

Update 4 Yeni Pet İçeriyor...

Kedi: Yetenekli Bir Petdir., kedi oyunculara paraları toplamasıyla ve çıkan itemleri kedi inventory'sinde taşımasıyla büyük bir avantaj sağlıyor. Bu petler 4 haftalığına kullanılabilir ve savaş sırasında hasar almıyor!(bildiğimiz tavşanların / sincapların görevlerini üstleniyor yani :mrgreen: )
-Resim Silinmiş.

Penguen: Yetiştirilebilen ve savaş sırasında size yardımcı olan bir pettir. 40 lv olduğunda evrim geçirir ve son halini alır, düşmanlarına ölümcül şekilde hasarlar verir. Diğer Yetiştirilebilen petler gibi penguen de, öldüğü zaman, grass of life [hayat otu ] adı verilen bir çeşit potion sayesinde canlandırılabilir.

-Resim Silinmiş.

Kaplan: Kaplan edinebileceğiniz en iyi taşıma aracıdır, oyuncuyu silkroad haritasında boydan boya taşıyabilir ve herhangi bir attan çok daha hızlıdır.

-Resim Silinmiş.

5 Boynuzlu Gergedan: Ticari aktivitelerde oyuncuya yardım eden , adeta bir gergedana benzeyen ve malların taşınmasını sağlayan , hız ve hp avantajı olan bir pettir.

-Resim Silinmiş.

Bütün bu yeniliklere ek olarak, update pet'inizin 2 kat daha fazla exp almasını sağlayan ticket'a benzeyen bir potion'ıda beraberinde getirmiş olurcak extraokk

ayrıca bu petler item mall'den silk karşılığı satın alınabilicek

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
oy oyyy bak bu güzel haber işte çok teşekkürler haber için gergedan + pink pig rulezzz diyorum extrabeer

_CaspeR_

Buralıyım
çok tşk ederiz bilgiler ,için gelince bir alıp denemek lazım bu petlerden peki kaç silk olucak onla ilgili bilgi varmı jason

DNAA demiş ki:
çok tşk ederiz bilgiler ,için gelince bir alıp denemek lazım bu petlerden peki kaç silk olucak onla ilgili bilgi varmı jason
şu an onunla ilgili bir bilgi bulunmuyor. ...

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
JasonWalker Tebrik ediyorum kardeşim... Wink

Yukarı Alt