Oyunda coğu yabancı arkadastan duyduguma gore yeni patchlerden biri islam olacakmıs.Bana gore kesin sallama ama çok kişiden duydum.Bilginiz olan varsa bi yazsın diyorum.

benim bildime göre daha kore serverinda bile yok islam medeniyeti gelcekmis hindistan civarlarında hotanın altına ama bu medeniyet turkler karakterize olcakmıs ama ne zaman gelir bilmiyorum

hey yavrum ben onu çoook önceden okuyup inanmamıştım benim zamanında okuğuduma göre
oyunun sonunda
china
europe
islam ve
budist ırkları olucak ve bunlar ırk savaşı içinde olucakmışoyunun son noktası olur herhalde ama ne kadar türklerle oynamayı sevmesemde islam bi char açıp 80 veya 90 veya 100 herneyse o zamnki cap o kadar kasarım extrabeer

Bence Joymax her zamanki gıbı kafayı kullanıuyor beyler ! İslam medeniyeti acıp Yabancılarla Türkleri birbirine düşürerek Cıkar kazanıcak ! ! ! nasılmı >> Bız ve yabancılar kavga ıcınde olucaz ve hırslanıcaz ! Ve sonunda kolay xp ve sp kasma ve guclu buıldler ıcın TABIKI ITEM MALL dan alışveriş yapıcaz ve bu artık bağımlılık yapıcak ve sılkroad para kazanıcak !

İslam denilen olay ksro da bile yokken burda olmaz.Ki herkes İslam ırkı uydurma olduğunu söylüyor umarım gelir ama uydurulmuşta olabilir...

Yukarı Alt