Kayıt
16 Ağustos 2008
Mesajlar
2.027
Beğeniler
0
Şehir
Mimarlık


DOSAB tarafından düzenlenen kampanya çerçevesinde alınan yeni otobüsüne 14 Eylül Salı günü Valencia ile oynanacak Şampiyonlar Ligi maçından bir gün önce kavuşacak.

DOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Kaplan, geçen sezonun şampiyonu Bursaspor`a yakışır bir otobüs alınması için DOSAB`daki sanayici ve iş adamlarının katılımıyla bir kampanya düzenlediklerini hatırladı. Kampanya çerçevesinde satın aldıkları otobüste Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam`ın istekleri çerçevesinde bazı değişiklikler yaptıklarını dile getiren Kaplan, `Ertuğrul Sağlam hocamızın istediği her şey yapıldı` dedi.

Kaplan, otobüsün koltuk sayısının azaltıldığını, koltuk arası mesafelerin açıldığını, araçta futbolcuların bilgisayarları için elektrik tesisatı yapıldığını, koltuk başlıklarına ekran konulduğunu ifade ederek, şunları söyledi:
`Artık son olarak otobüsün dış kaplaması yapılıyor. Dış kaplama için 5-6 ayrı tasarım yapılmıştı. Bunlardan en yakışanı otobüse yapılacak. Otobüsü Avrupa Şampiyonlar Ligi`nde Valencia ile 14 Eylül Salı günü Bursa`da yapacağımız ilk maçtan bir gün önce yani 13 Eylül Pazartesi günü DOSAB`da düzenleyeceğimiz törenle teslim edeceğiz. Takımımıza hayırlı olsun. İyi günlerde kullanılsın. Şampiyon Bursaspor`da çok yakıştı.`

Ertuğrul Kaplan, otobüsün 270 bin avroya mal olduğunu sözlerine ekledi.
 
Yukarı Alt