1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Yeni Nesil Virüs ve Saldırılara Karşı Savunma


 1. Pearce

  Pearce rank8

  Kayıt:
  30 Eylül 2009
  Mesajlar:
  530
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci - Part-Time Personel - Programmer
  Şehir:
  Ultraslan

  [​IMG]

  Kaspersky Lab Uzmanları, Bilişim Zirvesi'nde yeni nesil virüs ve saldırılara karşı savunma çözümlerini ankatacak.

  Kaspersky Lab, CeBIT Bilişim Eurasia 2009’daki temasını ‘The Green Zone – Güvenli Bölge’ olarak belirledi.


  Kaspersky Lab, ofis ve ev kullanıcılarına internette güvenli gezinmeyi sağlayan “The Green Zone – Güvenli Bölge” konseptini, CeBIT Eurasia 2009’da tanıtıyor. Fuar çerçevesinde gerçekleştirilen Bilişim Zirvesi’ne konuşmacı olarak katılacak Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Murat Göçe ile Kaspersky Lab EEMEA (Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi) Araştırma Merkezi Direktörü Vitaly Kamluk ‘Bilgi Güvenliği’ adıyla, sunumlar ve demolar yapacak.

  Sunumlarda Kaspersky Lab tarafından geliştirilen yeni nesil antivirüs çözümlerinden Kaspersky Internet Security 2010 ve Kaspersky Anti-Virus 2010’daki yeniliklerin yanı sıra, siber alemde işlenen suçlar ve korunma yöntemleri hakkındaki en son gelişmeler masaya yatırılacak.

  8 Ekim 2009, Perşembe günü saat 11:00de Business World Forum – 3 salonunda gerçekleştirilecek sunum ve bilgilendirme toplantısında, ardında 12:00–13:00 Heybeli salonunda yapılacak Bilişim Zirvesi ‘Bilgi Güvenliği’ oturumunda sizi veya görevlendireceğiniz bir arkadaşınızı aramızda görmek istiyoruz.

  Ayrıca, Kaspersky Lab’in yeni nesil saldırı, tehdit ve virüslere karşı geliştirdiği çözümlerin hepsi fuarın 2. salon B26 nolu standında oluşturulan “The Green Zone – Güvenli Bölge”’de tanıtılacak.