Arkadaşlar Deniyeceğim Şey Zor Ama İmkansız Diğil Media.pk2 edit için bana yardım gerekebilir

yapıcağımız şey bir npcyi kopyalayıp istediğimiz bir yere koymak ama doğru npc olması gerekli kodlarını bilmemiz lazım

düşündüğüm şey jangandaki trader npcsini hotandakinin yanına kopyalamak

böylece kervanda zaman kaybetme olmadan para kazanılacak

alıp hemen yanına satmış olacağız

bu şekilde bir Media.pk2 edit mümkün ancak nasıl yapılacağını bilmiyorum yapabilcek varmı?

Cevaplarını vereyim

1. Yaparsın
2. Yapsan bişi fark etmez ! Trade de Uzaklık önemlidir yaptıgında al cık gir ver ! Alacagın para trade mallarını aldıgın zaman ki paranın yarısı olur ! ...

buda bunu yapmanı engeller :P

|O²| demiş ki:
Cevaplarını vereyim

1. Yaparsın
2. Yapsan bişi fark etmez ! Trade de Uzaklık önemlidir yaptıgında al cık gir ver ! Alacagın para trade mallarını aldıgın zaman ki paranın yarısı olur ! ...

buda bunu yapmanı engeller :P
uzaklık diğil bak uzaklık sistemi jangan-downhang-hotan şeklinde bizde uzak gibi göstericez yani jangan npcyi hotana koyucaz en azından denemeye değer sanırım

Jangan Npc Yİ Hotana Koysanda İşlemez Sonuçta Serveri Nasıl Kurdularsa Öyle Sürer Gider BOşuna Ugraşma İşe Yaramaz Trader Parası ise Uzaklıkla Ve Serverin Nasıl Yapıldıgına GÖre Degişir AYrıca Bende Bir TAne Edit YAPmaya BAşladım Skill Bar Papirüsler Login Ekranı Logo Degiştirdim Şimdi Türkçeleştiriyorum

Yukarı Alt