1. resimdeki yeni makinam artık bowa döndüm çünkü.^^(Yapım çalışmaları devam etmektedir. :mrgreen: )

2.resimdeki eski makinam full int spearkenki kullandığım makinam...

Şu anda bu speark CoMeToHeLL`de bulunmaktadır.^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hobaaaaa hangi server burası kuzum sun world mu ? 120 lvl adam var mı ?

Prada

skiller kaça kadar ondan haber ver.. Dış görünüş 120 skiller 80 olduktan sonra yemişim öyle işi 120 ye 120 mi direk?

Takımı
Besiktas
Tebrikler brom hayırlı olsun yeni makinan^^

Zaaa uniq kesmek istiyormuş yeme beni açık açık söyle nuker ezik bow 4 ever de :mrgreen: :mrgreen: :lol: :P

Olm sen STR bow güzel diyorsun şu anda serverin yarıdan fazlası int bow sunsroda şu anda int bow moda oldu.Bizde modaya göre hareket ediyoruz üstelik elimde çok fazla sayıda damage scroll var bi işime yaramıyo boşboş durmasın bowla iyi gidiyor damage scroll her buildi deneyipde gördüm. :lol: (Yaklaşık 123 charı 100FF den build değiştirecek kadar skill edit potionum var. cool2: )

ironEyE demiş ki:
Olm sen STR bow güzel diyorsun şu anda serverin yarıdan fazlası int bow sunsroda şu anda int bow moda oldu.Bizde modaya göre hareket ediyoruz üstelik elimde çok fazla sayıda damage scroll var bi işime yaramıyo boşboş durmasın bowla iyi gidiyor damage scroll her buildi deneyipde gördüm. :lol: (Yaklaşık 123 charı 100FF den build değiştirecek kadar skill edit potionum var. cool2: )
Bunu Soylediğin İyi Oldu :lol: :P

Bana Ayır 23 Charlığını :D 100 ü senin Olsun :P

Yukarı Alt