1. Reklam

1. kyra
      viki
      Tenda
      lastworld
      silkroadcilar
      3

Yeni kuşlar.

1. Anonymous

Anonymous Guest

You just have to be sure you're doing the right thing. i mean it's very easy to forget - she's was just sitting there in the pub with her new friends and her new life and her new hair and it might been five years but you'd know just to look at her.

Didn't see her for the rest of the night, but by closing time the beer's kicked in so i go up and speak to her and we end up going for a walk and talking about our new homes, our new jobs, our new friends and our new birds.

But you have to remember there's this other kiss. and she's sitting at home, wondering where you are and what you're doing. and you work hard on this kiss and you know it inside out, it's as much yours as it is hers, and it took a long time to get right, it took months of practice and months of embarassment but now you've got it perfected and you've been looking forward to that kiss all week.

You can see her breath in the air between your faces as you stand in the leaves and she just asks you straight out if you want to come and stay at her flat. but you make sure you get separate taxis and you go home and there might be a slight regret and maybe you'll wonder what you missed but you have to remember the kiss that you worked so hard on - and you'll know you've done the right thing.

2. mavi_

mavi_ rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    ne yaptığın anlaşılır değil ..açarsan vede artislik yapmassan iyi olur burada herkez ingilizce bilmiyor.

3. bannedddd

bannedddd Buralıyım

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Artistlik ile alakası yok bunun, bilen okur işte.. Ayrıca tartışmaya yol açacak mesajlardan kaçınalım lütfen.

4. mavi_

mavi_ rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    başlık ingilizce olmalıydı o zaman. sanırım derdimi anlattım new birds. olabilirdi benimde pek iyi bir ingilizcem yok çok iyi bilen varsa çevirebilir hep beraber okuruz.

5. Black Rain

Black Rain rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Kamyon Şöförü
    Tanınıyorum Tanınıyorum Kullanıcı avatarı Kayıt:
    17 Tem-2008, 13:45 Mesajlar:
    462 Konum: Safhadaya sahip oldu.
    Sen sadece, senin, doğru şeyi yapıyor olduğun emin olmak zorundasın. Ben, unutmak için çok kolay olduğunu ifade ederim — odur, sadece, orada onun yeni arkadaşları ve onun yeni yaşamı ve onun yeni saçıyla birahanede oturuyordu, ve o, beş yıl olabilirdi, ama sen, ona sadece bakmayı bilecektin.
    Gecenin kalanı boyunca onu görmedi, ama kapanma saatına kadar benim, yükseldiğim ve ona konuştuğum ve bizim, bir yürüyüş için gitmeye son verdiğimiz biranın tekmelenen öyle içeride, ve bizim yeni evlerimiz, bizim yeni işlerimiz, bizim yeni arkadaşlarımız ve bizim yeni kuşlarımızın civarında konuşmak.
    Ama sen, bu diğer öpücük olduğunu hatırlamak zorundasın. Ve o, evde oturuyor, senin nerede olduğun ve senin, neyi yapıyor olduğunu merak ediyor. Ve sen, bu öpücüğün hemen arkasından çalışırsın, ve sen, içi dışında onu bilirsin, onunki olduğu gibi seninkinin olduğu o kadarıdır, ve o, doğru uzun bir zaman olmayı aldı, o, pratiğin ayları ve embarassmentin aylarını aldı, ama senin şimdi, onun, mükemmelleştirdiğin var, ve sen, o öpücüğe bütün hafta ileri bakmakta#MKT#sin.
    Sen, senin, yapraklarda durduğun gibi ve onun sadece, sana açıkça sorduğu gibi senin yüzlerinin arasında havada onun nefesini görebilirsin, eğer sen, onun dairesinde gelmek ve kalmayı istersen. Ama sen, senin, ayrı taksileri aldığın ve senin, eve gittiğine emin olursun, ve orada, ufak bir üzüntü olabilirdi, ve sen belki, senin, neyi kaçırdığını merak edeceksin, ama sen, kendisinin hemen arkasından senin, öyle çalıştığın öpücüğü hatırlamak zorundasın — ve sen, senin, doğru şeyi yaptığını bileceksin.

Hemen Cevirde Çevirmem 9 Saniyemi Aldı Bu kadar Zor Olmamalı Bence.....

6. Pennywise

Pennywise rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
    çok saçma ve anlamsız bir yazı bence kimse kusura bakmasın :D bütün hikaye kızın birine hasta olan adamı anlatıyor,barda görüyor yanına gidip konuşuyor,kız sonra evine davet ediyor vs. vs. tamamen gereksiz bir yazı(bana göre)

7. Charles Darwin

Charles Darwin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    blackrain bunlar ne?

Tanınıyorum Tanınıyorum Kullanıcı avatarı Kayıt:
    17 Tem-2008, 13:45 Mesajlar:
    462 Konum: Safhadaya sahip oldu.

8. ReDeviL

ReDeviL Öğretiyorum

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖğrenCi
    sadece 9 saniye ama sen o çeviriden bir şey anladın mı ? ve ya çevirini okuma zahmetine girdin mi

9. Anonymous

Anonymous Guest

Blackrain çeviriyi hemencevirden yapmışsın sanırım, ama o site pek doğru çevirmiyor. Bilgine.

Ayrıca anlamayan anlamaz, kimseyi anlasında yorum yapsın diye topic'e davet etmedim. Baktın ingilizce yazı, yukarıda oklar var. Sol'a işaret edene tıklarsın. Unutur gidersin. Burada polemik yaratmazsın.

10. mavi_

mavi_ rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    +1903

11. AllStAr

AllStAr rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Amele :D
    Valla gerçekten çok saçma bi topic yaratmışsın bravo... :D

12. Anonymous

Anonymous Guest

Hayır anladınız mı da saçma diyorsunuz?
    Önce bir ingilizceyi öğrenin, okuyun, sonra yorumunuzu yapın.
    Okuyupta bu ne ya? Demekle olmuyor.

13. mavi_

mavi_ rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    biz cahiliz zaten bütün ingilizce bilenler kültürlü olur cnm:) görüyoruz başlık Türkçe Yazı Yabancı dil amacın dikkatleri üstüne toplamak mı anlayamadım doğrusu:) :wink1:

14. Anonymous

Anonymous Guest

Anlamana gerek yok. Amaç burda senin anlaman değil zaten...

15. BøBa

BøBa rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    örenci
    Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
    bu kadar tartışma yeter sanırım

burasi offtopic değilmi zaten istediği konuyu açabilir diye biliyorum ben :?

16. ironEyE

ironEyE rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    hakkaten beyler uzatmayın işte kayra aynen bunu diyo :wink1:

You just have to be sure you're doing the right thing. i mean it's very easy to forget - she's was just sitting there in the pub with her new friends and her new life and her new hair and it might been five years but you'd know just to look at her.

Didn't see her for the rest of the night, but by closing time the beer's kicked in so i go up and speak to her and we end up going for a walk and talking about our new homes, our new jobs, our new friends and our new birds.

But you have to remember there's this other kiss. and she's sitting at home, wondering where you are and what you're doing. and you work hard on this kiss and you know it inside out, it's as much yours as it is hers, and it took a long time to get right, it took months of practice and months of embarassment but now you've got it perfected and you've been looking forward to that kiss all week.

You can see her breath in the air between your faces as you stand in the leaves and she just asks you straight out if you want to come and stay at her flat. but you make sure you get separate taxis and you go home and there might be a slight regret and maybe you'll wonder what you missed but you have to remember the kiss that you worked so hard on - and you'll know you've done the right thing.

hadi dağalın bakayım :mrgreen: (şaka bi yana ne yazıyo hakkaten bnde okdr ing ce var çeviremedim garip :roll: )