Tebrikler cenk abi.
Zeus'ta yaptığın operasyonu burada da yap sayfalar dolusu :lolmuch: extraokk

ya kaskue sen bilirsin bu honor buffları nasıl oluosun ya bi bulamadım onları anlatırsanız sevinirim

güzel resimler bu arada o san kaç vuruyodu resimlerde göremedimde :lolmuch: :lolmuch:

wayyy cenk abi demek oldun 76 he hll olsun, bu arada oteki char icinde cok uzüldüm ama seni bi türlü goremdim artık ins bu heclenmez . ama inci açarak bence hata ettin ama yinede sen dogrusunu bilirsin. bu arada tebkler

Gesque demiş ki:
mumya307 demiş ki:
güzel resimler bu arada o san kaç vuruyodu resimlerde göremedimde :lolmuch: :lolmuch:
10k ama avrupa bowculara uyuz oldum Benimle aynı vuruyor Mad
avrupalı lar kaç lwl ki senin kdr vuruyolar mış? onlardam 76 lwl yoksa yada düşüklermi?? Question Question

mumya307 demiş ki:
Gesque demiş ki:
mumya307 demiş ki:
10k ama avrupa bowculara uyuz oldum Benimle aynı vuruyor Mad
avrupalı lar kaç lwl ki senin kdr vuruyolar mış? onlardam 76 lwl yoksa yada düşüklermi?? Question Question
nukerlerle aynı hızda kasıyorlar ve benımle aynı lvl de suan bırı Confused

Ray_jovan demiş ki:
wayyy cenk abi demek oldun 76 he hll olsun, bu arada oteki char icinde cok uzüldüm ama seni bi türlü goremdim artık ins bu heclenmez . ama inci açarak bence hata ettin ama yinede sen dogrusunu bilirsin. bu arada tebkler

Bence hic ole dusunme :?!!! .Hybird ve sword shilld olsa daha iyi olurdu bence am neyse

Yukarı Alt