Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yazı fontu çok kötü iş fontta biter ve birazda siyah beyaz çalış daha güzel olacaktır ama iyi kötü değil bilesin başarılar canımcım :muck:

extraloob demiş ki:
yazı fontu çok kötü iş fontta biter ve birazda siyah beyaz çalış daha güzel olacaktır ama iyi kötü değil bilesin başarılar canımcım :muck:
kardeş madem bu kadar biliyorsun bi videonu koyda bende izleyip yorumumu yapayım? :) :)

Takımı
Besiktas
:lol: :lol:

Müziğe göre video nu ayarlamaya çalışmışsın fakat çok spontan olmuş. Font hakikaten berbat.

ps: Fakat yinede bir emektir yani ellerine sağlık^^

ps2: Konuştuğun kişi site admin. Laflarını seçerek konuş, el sallamak zorunda kalma^^

Fark lazım fark, herşey aynı müzik aynı montaj aynı. Eğer kendini anlatan kendine özgü bir intro hazırlayacaksan orjinal olmalı.

Lenneth demiş ki:
:lol: :lol:

Müziğe göre video nu ayarlamaya çalışmışsın fakat çok spontan olmuş. Font hakikaten berbat.

ps: Fakat yinede bir emektir yani ellerine sağlık^^

ps2: Konuştuğun kişi site admin. Laflarını seçerek konuş, el sallamak zorunda kalma^^

site admini olması benim için birşey ifade etmiyor.. ben sonucta konu acmısım oda yorumunu yapmıs bende yorumumu yaptım. kişi hangi konumda olursa olsun benim için önemli değildir. ben neysem oda odur. ben böle düşünüyorum. ha illa siteden atmak istiyorsa admin atsın. zorla atma diyemem. eywallah derim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
font kötü, geçişler kötü diğerleri güzel.

PS : bende video koyayım mı makara: :P

mrb adminim ben tam bi tanıtım video yapma hastasıyım mademki o kadr idaalısınız 1 videonuzu izlemek isterim birde kullandığınız programlarıda altında belirtirseniz sevinirim :D

kskboyss demiş ki:
extraloob demiş ki:
kardeş madem bu kadar biliyorsun bi videonu koyda bende izleyip yorumumu yapayım? :) :)
Sana adi lazim olmayan forumda soylemistim burdada soyleyeyim.
extraloob sana ben cok super video yaparim demiyor.Sen video koymussun ve bu videoyu koyduguna gore yorumlara aciksin demektir.Istedigi yorumu yapar.

ThePrestige

Bilgiliyim
kskboyss demiş ki:
extraloob demiş ki:
Madem eleştiriye kapalı bir insansın neden video paylaşıyorsun?

Yukarı Alt