Arkadaşlar yeni imza avatarım nasıl olmuş ? yorumlarınızı bekliyorum ..
Ps : Seppuku Ali çok teşekkür ederim kardeşim ...

Spare_

Bilgiliyim
Seppuku cidden güzel işler çıkarıyor kendi konusunda. Benim hoşuma gitti daha güzel şeyler yapabilirsin Seppuku. :muck:

Spare demiş ki:
Seppuku cidden güzel işler çıkarıyor kendi konusunda. Benim hoşuma gitti daha güzel şeyler yapabilirsin Seppuku. :muck:
Bundan sonra öyle olacak. ^^ Yeni font arşivi indirdim onları bir toparlayayım bunların daha iyisi olacak.. Herşey zamanla 8)

21 kişi bakmş 1 kişi yorum yapmış güezl olmamışsa söyleyin yenisini yapalım. :curtain:

Mojito

Pert bencede Seppe sadece bunla imzaları deneme farklı birşeyler dene bence

Dark Knight demiş ki:
Pert bencede Seppe sadece bunla imzaları deneme farklı birşeyler dene bence
Yazılı yapıyorum sadece resimli pek olmuyor yapıyorum ama tutmuyor beğenmiyorum. :D

Mojito

Ali bence bunlar saa bir süreden sonra hafif kalır bence sen dediğimle uğraş

Journalist

Aileden
Spare demiş ki:
ARKO demiş ki:
Çok negatif be ARK0. :P Ama bence işinin hakkını veriyor. Yazılı yapıyor, elinden gelenin en iyisi. Bence çok güzel olmuş tabii herkezin kendi düşüncesi lakin helalin var Ali :mrgreen:
herzaman pozitif olmaya çalışmışımdır onu ps'de ben eğittim sayılır yazıya nasıl font verilir video çekip gösterdim daha iyi yapabileceğini biliyorum :popcorn:

Spare_

Bilgiliyim
Hmm haklısın hacım. Dediğin gibi uğraşırsa daha iyilerini yapar. Şimdilik iyi çalışmalar Ali.(Maraz Ali) :mrgreen: :P

Tabi ARKO abi sende haklısın dah iyilerini yaparım tabi ama adam illa kanlı diye söyleyince olmuyor. Bana diyecekki zevkine güveniyorum tamam iş burda biter. 8)

@Spare

Maraz Ali nerden cıktı. :D

Seppuku demiş ki:
Tabi ARKO abi sende haklısın dah iyilerini yaparım tabi ama adam illa kanlı diye söyleyince olmuyor. Bana diyecekki zevkine güveniyorum tamam iş burda biter. 8)

@Spare

Maraz Ali nerden cıktı. :D
Bana kan lazım :lol: :D

Yukarı Alt