Roland Deschain

Öğretiyorum
Olmayan ps bilgimle bu kadar yapabildim :twisted: hiç yoktan iyidir. Bir ara daha düzgün bir şeyler yapacağım zaten :)

backgraundu layere cevir sonra deletele
yaptıgın brush darbesi üzerine renk kat azcık
yazının ustune style koy güzel olur eminim
:popcorn:

Roland Deschain

Öğretiyorum
BlackLighT demiş ki:
backgraundu layere cevir pen sonra deletele yaptıgın brush darbesi üzerine renk kat azcık yazının ustune style koy güzel olur eminim :popcorn:
Bg beyaz olmasının bir sebebi o an öyle hoşuma gitmiş olması. :P Bir diğer sebebi de portable ps olduğundan mıdır nedir png yapamadım nedense :?

Advance demiş ki:
sade ve şık ama yaz için uygun değil :wink1:
ImmorTaLGoD demiş ki:
Advance demiş ki:
sade ve şık ama yaz için uygun değil :wink1:
Tam bir paparazzi konuşması :mrgreen: Yaz için uygun değil haha süper :mrgreen:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
İmzanda tam bir belirsizlik var, bence sanatsal bir çalışma, siyah olan kısımın gölgeli ve yukarda olması insanın iç dünyasındaki diğer tüm düşüncelerden değerli ve üstün olan, ama tam olarak tanımı kişi tarafından yapılamayan duygu ve fikirleri yansıtmış, bunun yanında attığın fırça darbeleri ise aslında bu düşünceler gerçeklerden ne kadar değerli ve üstün olsa da gerçeklerle iç içe olduğunu anlatmış. Gerçekten takdir ediyorum sanatsal bir çalışma, bize böyle bir imzayı görme şansı verdiğin için teşekkürler

Macrocheck demiş ki:
İmzanda tam bir belirsizlik var, bence sanatsal bir çalışma, siyah olan kısımın gölgeli ve yukarda olması insanın iç dünyasındaki diğer tüm düşüncelerden değerli ve üstün olan, ama tam olarak tanımı kişi tarafından yapılamayan duygu ve fikirleri yansıtmış, bunun yanında attığın fırça darbeleri ise aslında bu düşünceler gerçeklerden ne kadar değerli ve üstün olsa da gerçeklerle iç içe olduğunu anlatmış. Gerçekten takdir ediyorum sanatsal bir çalışma, bize böyle bir imzayı görme şansı verdiğin için teşekkürler
:lol: Bir imza hakkinda bu kadar acik yorum yapan kimseyi gormedim. :muck:

Yukarı Alt