Takımı
Besiktas
Dün aksam yatakta mp3 dinlerken aklıma bişiler geldi.Kalktım hemen uyguliyim dedim bu çıktı ortaya :mrgreen:

- Resim Silinmiş.
Yorumlarınız

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Maşallah Kaç kişi bakmış 1 Tane yorum var.Oda alakasız.Twilight öyle olsun bari sen mesajını yazdın insan düzeltmek icin geri bakar :mrgreen:

Tmm düzeltmişsin şimdik ps user acı söyler arkaplan render ve yazı birbirine uymamış daha güzel yapılabilirdi

Renderin arkasındaki fon
Telefon direkleri ve tellerimi ona benzettim :mrgreen:
Bu arada güzel olmuş tebrikler. :wink1:

Takımı
Besiktas
Arka pLan kötü olmus Diyen arkadaslar görüyorsunuz işte Hazır Brush'larla falan filn yapmıyorum imzalarımı :mrgreen:

TwiLighT demiş ki:
Brushlarla yapmıyormusun :? arkaplanda ne görüyorum ben o zaman ?
Sanki tunus Tarafindaki gibi Teras Çatili binalar görüyorum ben Bg de :/

Bence Brushlari kullan çok daha iyi şeyler çikarabilirsin ^^

Takımı
Besiktas
TwiLighT demiş ki:
Brushlarla yapmıyormusun :? arkaplanda ne görüyorum ben o zaman ?
İstersen sana psd'LeRini atabilirim :!: Tek tek bakarsın kullanıp Kullanmdığıma ayrıca Bg sadece bi wallpaperdan aldım ustunde anime karakterler vardı.Onları kaldırarak o Bg yi elde ettim.

Bu tip vector brushlar bende var o yüzden dedim ben sana bu imzayı sen yapmamışsın demedim

Bu arada brush kullanmak hazıra kaçmak olmuyor bütün ps userlar brush kullanıyor

Takımı
Besiktas
TwiLighT demiş ki:
Bu tip vector brushlar bende var o yüzden dedim ben sana bu imzayı sen yapmamışsın demedim

Bu arada brush kullanmak hazıra kaçmak olmuyor bütün ps userlar brush kullanıyor
Biliyorum kardeşim ne demek istedigini.Anlatamadım bizim tartısmamız brush kullandın kullanmadım.İmzayı sen yapıp yapmadın değil.Benim sadece demek istedigim 1 tane Brush kullanmadım.Ayrıca brusları kullanmak hazıra kacmak olmuyor.Evet güzel demişsin ve haklısın.Bütün ps'ciler kullanır.

@Uykucu sende haklısın benimde içime pek sinmedi o yazı :mrgreen: . Pc'im yeni Formatlı olduğu için Fazla font ve Style yoktu.Elimdeki iLen idaret ettim :muck:

Takımı
Besiktas
TwiLighT demiş ki:
Anlaşabildiğimize sevindim değerli meslektaşım ^^ şu yazıyıda ayarladınmı tamamdır işte
Aynen öyle valla.Peki senin tavsiye edebileceğin bi style ve yazı tipi varmı?

Yukarı Alt