R0wa demiş ki:
Lag 0 bende ..
bug var geç skill vuruyo yani..
bide size tavsiye kasarken Pet'in GOLD alma seçeneğini kapatın daha hızlı kasarsınz..
bide yükleyn 300 silk.. sonra oynuynuza bakın ^^
Sp farm yapmayın .. sadece zaman kaybı.. 1 gap ile gidiyorum 12 sp geliyo bir mobdan .. :P
Ulan şimdi fark ettim kim kapatıyo benim gold toplama ayarımı diye gold kasamıyordum. :P

Ps:Ama harbi daha hızlı kasıyormuş.

ironEyE demiş ki:
R0wa demiş ki:
Lag 0 bende ..
bug var geç skill vuruyo yani..
bide size tavsiye kasarken Pet'in GOLD alma seçeneğini kapatın daha hızlı kasarsınz..
bide yükleyn 300 silk.. sonra oynuynuza bakın ^^
Sp farm yapmayın .. sadece zaman kaybı.. 1 gap ile gidiyorum 12 sp geliyo bir mobdan .. :P
Ulan şimdi fark ettim kim kapatıyo benim gold toplama ayarımı diye gold kasamıyordum. :P

Ps:Ama harbi daha hızlı kasıyormuş.
Oyle bro :curtain: ProSro'cuyuz :P

Takımı
Besiktas
Kerem bro iyi hoşta gold toplamamakla ne alaka onu anlayamadım bi anlatıversen ? :think:

Peti Gold' u Alırken Char Kasmayı Bırakıyor.. Goldu Alınca Kasmaya Devam Ediyo İsterseniz deneyin.. gold alımını kapatırsanız char sadece item alırken durucaktır.. onun haricinde çok daha hızlı kasar..

hatta bu olayı ilk demon kestıgımde ogrendıydım pet gold alırken ıtemler kaldı dedım artık gold toplatmıcam diye :D

Tebrikler ne bu hız ? ^^

Ps : O oyunu nasıl hala oynuyorsunuz duyduğuma göre çok lag varmış ve pvp yaparken skillere çok geç vuruyormuş ^^

Yukarı Alt