beyler bazılarımız seve bılır ama yenı gelen meslek sıstemının bence pekcok eskısıhı var eskısını verdı zevkı acık soylım bence yarısını bıle vermıyor cok kotu oldu bence sız nedersınız ????
t_01m_ea38a0e.jpg
t_02m_720b46f.jpg

buyrun eskıden buralarda tıef hunter savasının alasının yapardık ya Evil or Very Mad Evil or Very Mad

ayni fikirdeyim bende takiorm job itemini hunterim zaten geziyorum eylence olsun diye kmse yok hickmse hemde job sistemi coktu Crying or Very sad

valla ya hıc unutmam jangandakı o 3 yolun bırlestıgı yerde azmı hunter tief savası yapmadık Evil or Very Mad valla hı ben acayıp ozluyorum o gunlerı

2. si karsındakı adamın kım oldugunu bılmıyorsun adam senın kım oldunu bılmıyor cok sacma oldu yha Arrow Arrow Arrow

Jigsaw

Aileden
__PuNisHeRR_ demiş ki:
2. si karsındakı adamın kım oldugunu bılmıyorsun adam senın kım oldunu bılmıyor cok sacma oldu yha Arrow Arrow Arrow
Evet prestiji kalmadı. Cape le de aynı tadı mümkün değil vermiyor. Al adını bilmediğin birini kestin noldu.. Pıhhh..

Job flagların townda giyildikten sonra neden tekrar townun loading olması da ayrı bir saçmalık bu oyunun başında ben olsam ne iyi olurdu her şey.

guıldce thıef olrak gezıp mal arardık :lol:

Mal yok baktık thiefin bırı mal kacırıyor cıkarırdı bırı thıeflıgı tak hunterlıgı ındır adamı :lol:

Olay bu o zmn zevklı ıdı işte Arrow Arrow Arrow Artık kasmaktan skıldımı bıle yapıcak bısı yok !!!

valla eskı meslek sıstemını gerı versınler bence suan guıldce yapdımız tek falıyet guıld savaşı oldu baska bısey yapamaz olduk ya Evil or Very Mad

Jigsaw

Aileden
Eskiden bi noob adam vardı tam thiefliği çıkarıyodu bir mm kaldıydı glavie fırlattım tekte gitceği belli thiefliği çıkardıktan 1sn. sonra glavie çarptı pk oldum ne üzülmüştüm ama. Sad

Nerde müzik, eğlence,çılgınlık orda ben =)
evt yha eskiden jangan 4 yolda ne tif hunterlik yapardık venice de şimdi bi tihief yok daha bu gün gittim tek tük var ama europa bölümlerinde varmış hunter ,thief ben europa bölümlerine bi kere gittim oda ilk pach geldi gün gezdim her yeri dahada gitmedim hep jangan DW hotan :mrgreen:

Jigsaw demiş ki:
Eskiden bi noob adam vardı tam thiefliği çıkarıyodu bir mm kaldıydı glavie fırlattım tekte gitceği belli thiefliği çıkardıktan 1sn. sonra glavie çarptı pk oldum ne üzülmüştüm ama. Sad
noob birimiydi ...

server ? :lolmuch: :mrgreen:

AYNEN KATILIYORUM TRADERLİĞİ TAKTIM THİEFLERİ KESCEM ATLA JANGAN TARAFI VE DOWHANG TARAFINDA GEZMEDİĞİM YER KALMADI 1 TANE BİLE THİEF GÖRMEDİM VE HATTA THİEFLERİN EN ÇOK BULUNDUUĞU YER (JANGANDAN FERRY GİDERKEN 4 YOL :d ) ORDA BİLE THİEF YOKTU PUF Crying or Very sad

Bir thief olarak kesinlikle en zevklisi yerde 1 parça mal bulup atla kervancıları kovalayıp thieflerimizi peşine takarak yatırmak headbang2ft9 hmm bir de bi thief görünce hunterliği takıp onu kesmek ferryden geçip thiefliği giydikten sonra aynen thief towna ışınlanmaktı :lolmuch: :lolmuch: şindi traderlerin alayı herzamanki gibi 1 yıldız Crying or Very sad bize de thief yerine npc hunter çıkıyor Evil or Very Mad

bencede çok kötü yaptıklar böyle yapıp. Eskiden (tiefken) 1 parça mal bulup eziq kervanları yatırırdık ne günlerdi beee Crying or Very sad

dıyorsunkı sımdı arkadaslara hadı oyuna fırıp thıeflık yapalım bıtanesı atlıyor ya ben hunterlıgı secmıstım :lol:

Oldumu sımdı :lol:

Eskı meslek secımını nasıl gerı ısteyebılırıs sronun sıtesınde bole bır anket acabılırmıyız acaba bılen ark . lar varsa yazsınlar xıanda global bıle atarım valla herkes oy versın :lol:

os1

olduser
siz hele pacifc görecektiniz east ferry giden bi yol vardı orası hunter thief savaşını tam yeriydi hata keless die bi abi vardı bana hep yardım ederdi ben thief olurdum o unter veya ikimzde thief olurduk şimdi eskisi gibi olmuyor :mrgreen:

Yukarı Alt