1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Yeni Firefox Sizi Bekliyor.


 1. *Underground

  *Underground rank8

  Kayıt:
  21 Şubat 2010
  Mesajlar:
  1.514
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  AMASYA

  Firefox'un yeni sürümü test uçuşuna hazır.  Mozilla'nın sevilen tarayıcısı Firefox'un yeni beta sürümü yayımlandı. Kullanıcılar tarafından oldukça sevilen tarayıcının yeni sürümünün, Firefox 3.6 için ana güncelleme olduğunu söyleyemeyiz. Ancak geliştiriciler yazılımın beta sürümünü kullanıcılara sunarak, ürün ve ana özellik hakkındaki geribildirimleri edinmeyi hedefliyor.

  Mozilla'nın 'tilkisiyle' birlikte gelen yeni özellik kullanıcıların oldukça hoşuna gidebilecek cinsten. Firma yazılım geliştiricilerinin yaptığı açıklamaya göre Firefox 3.6.4, kullanıcılara kesintisiz bir İnternet gezinti deneyimi sunuyor. Yazılım Windows ve Linux platformlarında çalışırken Adobe Flash, Apple Quicktime ya da Microsoft Silverlight eklentilerinin tekinde ya da herhangi birinde bir 'çakılma' meydana geldiğinde, tarayıcı herhangi bir problem çıkarmadan tarama işlemine devam ediyor.

  Şayet yukarıda bahsettiğimiz üç eklentiden birisi hata ile karşılaşır ve kendisini kapatmak durumunda kalırsa, kullanıcının karşısına sadece sayfayı yenilemeden önce hata raporu göndermek isteyip istemediğini soran bir bildirim geliyor.

  Tarayıcının yeni sürümünü http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all-beta.html indirebilirsiniz.