Takımı
Besiktas
benim oyun 0'lanmış kapitalizm buraya taşınmıştır diyor hiç birşeyim kalmamış girdiği yerde.

Belirli bir kişiye marketten nasıl satış yapıyoruz , ya da marketten satın almak istediğimiz kişiyi bulabiliyor muyuz ? Belirli kişiden satın alabiliyor muyuz ? Bende yeni başladım bugün . Tekelden sigara satıyorum .

Oyun yok şuanda url falan filan diyor.

Bu mesaj 12hunkar12 rumuzlu uyeden alinti yapildi
12hunkar12 demiş ki:
Belirli bir kişiye marketten nasıl satış yapıyoruz , ya da marketten satın almak istediğimiz kişiyi bulabiliyor muyuz ? Belirli kişiden satın alabiliyor muyuz ? Bende yeni başladım bugün . Tekelden sigara satıyorum .
??

Bu mesaj 12hunkar12 rumuzlu uyeden alinti yapildi
12hunkar12 demiş ki:
Belirli kişiye satış yapamıyosun ama satın alacağın kişiyi seçebiliyosun.

fabrika ve çiftliği olan arkadaslar üretim sayısı cok düsük degilmi ? mesela bende buyuk koyun ciftligi var 15dk da 72kg et üretiliyor ancak ben bu eti en yüksek fiyattan sattıgımda bile sadece 1900 tl ye satabilirim yani 15dk da maksimum 1900tl kazanabiliyorum inanılmaz az degilmi ben tekelden bile bundan fazla kazanıyordum ?

Yukarı Alt