Faceye attığımda 10dakika içinde 30kişi sormuştur nasıl yaptın öyle ismini diye :mrgreen: bende bi buraya atayım dedim bi fikirlerinizi öğreniyim summer6:

ps : yapamayanlar üzülmesin yakında bi süprizim olacak :wink1:

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Ps ile arkaplandaki resme aynı fontta ismini yazıp stroke vermişsin. çok akıllıca bende denicem yarın :headbang:

banada yapsana banada yapsana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bu mesaj sytgkdmr rumuzlu uyeden alinti yapildi
sytgkdmr demiş ki:
Ps ile arkaplandaki resme aynı fontta ismini yazıp stroke vermişsin. çok akıllıca bende denicem yarın :headbang:
Patenti bende şikayet ederim seni :mrgreen:
ps : yapamayanlar üzülmesin yakında bi süprizim olacak :wink1:

Bu mesaj Advance rumuzlu uyeden alinti yapildi
Advance demiş ki:
Bilerek öyle yazdım çünkü aynısını bugün bi çocuk attı :mrgreen: '' abi şey sen kapak fotoğrafı yapıyor muşşun banada yapar mısın ? makara:

Peki bunu yaptıktan sonra kimsenin benim kapak fotoğrafına tıklamasını istemiyorum onu nerden yapıcam :D Yani kimse giremesin tıklayamasın kapak fotosuna. Çünkü tıklayınca o yazının ortada bir yerde olduğunu bilecekler:)

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Yarın bende yapacağım :D
Şimdi uğraşıcam da yarın iş var yaa :D Yarın yapıcam. Sen yaparsan bana o ismin arkasına nasıl kolayca yazının getirilebileceğini kısaca yaz hacım.

Face kapagina güzel bir foto koy, yerlestirmeleri falan ayarla kaydet, profiline gir ss al, photoshop'ta aldığın ss'i aç ismin çevresine efektini uygula kapakta gozukecek kısımları kes, fotonun orjinal ilk halinin üstüne yapistir, son halini tekrar kapağa koy :D

Collapse demiş ki:
Face kapagina güzel bir foto koy, yerlestirmeleri falan ayarla kaydet, profiline gir ss al, photoshop'ta aldığın ss'i aç ismin çevresine efektini uygula kapakta gozukecek kısımları kes, fotonun orjinal ilk halinin üstüne yapistir, son halini tekrar kapağa koy :D
anladım galiba :D

Yalnız bizimkinden farklı çözünürlüklerde pc kullananlarda yazı ile efekt arasında kayma olabilir gibime geliyor :D

Yarım saatlik bir uğraşla bu şekle getirebildim :D Tam birleştiremedim iki görüntüyü ama bir iki piksel ayarıyla yapabilirdim uğraşamadım :D

Ps: bu arada sarı lacivert olmuş istemden, renkleri rastgele seçmiştim :D

Collapse demiş ki:

Yarım saatlik bir uğraşla bu şekle getirebildim :D Tam birleştiremedim iki görüntüyü ama bir iki piksel ayarıyla yapabilirdim uğraşamadım :D

Ps: bu arada sarı lacivert olmuş istemden, renkleri rastgele seçmiştim :D
hacı rica etsem banada yaparmısın ?

Yukarı Alt