512 mb ram 2.0ghz işlemci 8x portlu bir anakartım vardı düşündüm buna adam gibi bir ekran kartı ati rodeon x1650 pro aldım 8x vga girişli 550mhz hızlı 512 ram kapasiteli bir ekran kartı eski kartıma gore neredeyse aynı performans'ı veriyor eski kartım nvidia mx440 dı 64mb ram kapasiteli bir ekran kartı tarih oncesi olmasına rağmen bu aldığım ekran kartı ile aynı performansdalar :( nedenini bilen varsa solerse cok makbule gecer driver'ları vs'si hepsi yüklü sorun nerde bi türlü anlıyamadım?

dratilion cachmenXP die bi program koymuştun orda bnm pc'i hala eski ekran kartını gösteriyor acaba bişeyi eksikmi yaptım ? bide dediğin herşeyi noktasına virgülüne harfine uygun yaptım performans yine aynı yine aynı ya bu pc beni deli edicek - Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bide activexdebugger32.exe die bi program var cpu'nun %85'ini yiyor system32 olduğu için dokunmadım neyin nesi bu :S

ghost olmaz. eski ekran kartın takılı iken alınmıştır o ghost. git format at. uzun felan sürmez . benim 30 dk mı alıor. o da pc kötü oldugu için

activexdebugger, bir virüstür. Bilgisayarını tarat. Bir ara biri bir paylaşım amaçlı vermişti, youtube a giriş yaplması için, sonra virüslü olduğu için konu silindi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Maxtech demiş ki:
512 mb ram 2.0ghz işlemci 8x portlu bir anakartım vardı düşündüm buna adam gibi bir ekran kartı ati rodeon x1650 pro aldım 8x vga girişli 550mhz hızlı 512 ram kapasiteli bir ekran kartı eski kartıma gore neredeyse aynı performans'ı veriyor eski kartım nvidia mx440 dı 64mb ram kapasiteli bir ekran kartı tarih oncesi olmasına rağmen bu aldığım ekran kartı ile aynı performansdalar :( nedenini bilen varsa solerse cok makbule gecer driver'ları vs'si hepsi yüklü sorun nerde bi türlü anlıyamadım?

iki kartıda çok iyi tanırım ikiside kasamdan geçti ve aralarında dağlar kadar fark var aynı performans göstermeleri sisteminde bir sorun olduğuna işarettir.

activexdebugger32'yi sildi dosyayı avg sistem iyice yavaşladı anlamadım bu işten hiçbirşey virüs pc yi kastırıyor diye siliyoruz silince daha fazla kasıyor :S

format atıcam da format atarken pc ye reset atıp çalıştırın diyor pc ye res atıyorum bu sefer herhangi bir tuşa basın diyor bütün tuşlara basıyorum o ekrandayken işlemiyor ....

Eğer bir chip üreticisinden diğerine geçir yapıyorsanız (ki yapmışsınız) kesinlikle format en mantıklı yol olacaktır.
Sürücüler birbirine karışır,o olur , bu olur, şu kalsın derken menemen olur PC.

Sürücülerde her zaman son sürümü indirmek en iyisi değildir, stabil çalışan en son sürücü her zaman en iyisidir.

Maxtech demiş ki:
Bide activexdebugger32.exe die bi program var cpu'nun %85'ini yiyor system32 olduğu için dokunmadım neyin nesi bu :S
Virüs yemissin işlemcini kullanıyor ve yıpranmasını saglıyor.
Dracula Virus programını tavsiye ederim.

Yukarı Alt