Kale adı:Jangan Fortress Yeri:Grassland in China Türü:Large (Oyuna eklendi)
- Resim Silinmiş.

Kale adı:Bandit Fortress Yeri:Tiger Mountain Türü:Small (Oyuna eklenmedi)
- Resim Silinmiş.

Kale adı:Donwhang Fortress Yeri:Western China Türü:Large (Oyuna eklenmedi)
- Resim Silinmiş.

Kale adı:Black Robber Den Fortress Yeri:Tarim Basin Türü:Small (Oyuna eklenmedi)
- Resim Silinmiş.

Kale adı:Hotan Fortress Yeri:Hotan Türü:Large (Oyuna eklenmedi)
- Resim Silinmiş.

Kale adı:Constantinople Fortress Yeri:Eastern Europe Türü:Large (Oyuna eklenmedi)
- Resim Silinmiş.

Kale adı:Evil-Order Fortress Yeri:Asia Miror Türü:Small (Oyuna eklenmedi)
- Resim Silinmiş.

Kale adı:Samarkand Fortress Yeri:Central Asia Türü:Large (Oyuna eklenmedi)
- Resim Silinmiş.

Not:Alıntı değildir

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
mmosite biliyorsunuzki joymaxla ortak çalışan bir site ordan buldum yani doğrudur.
ve duyduğuma göre bu kaleler arası ticaret olabilcekmiş bu ticarettende baya bi para kazanılabilecekmiş ama nasıl olcak bilmem

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
salman1453 demiş ki:
mmosite biliyorsunuzki joymaxla ortak çalışan bir site ordan buldum yani doğrudur.
ve duyduğuma göre bu kaleler arası ticaret olabilcekmiş bu ticarettende baya bi para kazanılabilecekmiş ama nasıl olcak bilmem
bunlr aynen dediğin gibi gelecek dönemlerde karşımıza çıkacak olan yeniliklerdir

bunlar kale yerleri değil yapmayı düşündükleri ticaret merkezleri benim bildiğim kadarıyla. yani buralara da mal getirip götürebileceksin

SURGEON demiş ki:
bunlar kale yerleri değil yapmayı düşündükleri ticaret merkezleri benim bildiğim kadarıyla. yani buralara da mal getirip götürebileceksin
senin dediklerin şu an zaten var Cool tarim de taklamakanda ve bandit kalesinde bunlar şu anki janganda bulunan kaleler gibi olucak
ayrıca sabitlenirse sevinirim :lolmuch:

bandit fortness war KSRO'da şu anda var olan bişe.Youtube'da bulabilirsem video linkini koyabilirim

Yukarı Alt