bi bakmışın gitmişim o yüzden takma sen ;)
Ecsro yeni cLientLeri yükLedim ama unknown yazıo... ?? En üstteki unknown Ecsro oLması Lazım ona tıkLıorum boş bi yazı AçıLıo sonRa kapanıo... ? :think: :think: Ecsroyu batıRdıLar ya bi biLgisi oLan vaR mı ben mi eksik indiRdim ecsRo.netteki 6 paRtı yükLedim o kadaR... :think: :think:

qraL demiş ki:
Ecsro yeni cLientLeri yükLedim ama unknown yazıo... ?? En üstteki unknown Ecsro oLması Lazım ona tıkLıorum boş bi yazı AçıLıo sonRa kapanıo... ? :think: :think: Ecsroyu batıRdıLar ya bi biLgisi oLan vaR mı ben mi eksik indiRdim ecsRo.netteki 6 paRtı yükLedim o kadaR... :think: :think:
ecsronun battığı filan yok.
100lvl geldi ve ayarlanıyor. sabret açılır yakında.

Tabi batıyoR yok 100 LvL yok 10 d itemS eskiden ne güzeLdi ya ne Lag vaRdı nede LvL kaygısı 100 LvL skiLLer geLdi 100 LvL yok feLan en az 2-3 hafTaya geLir anca 100 LvL... sonRa başka bişe çıkaR sanki 100 LvL geLdğinde Lag olmıcak mı oLucak boş iş yapıoLar... :thumbsup: :thumbsup:

qraL demiş ki:
Tabi batıyoR yok 100 LvL yok 10 d itemS eskiden ne güzeLdi ya ne Lag vaRdı nede LvL kaygısı 100 LvL skiLLer geLdi 100 LvL yok feLan en az 2-3 hafTaya geLir anca 100 LvL... sonRa başka bişe çıkaR sanki 100 LvL geLdğinde Lag olmıcak mı oLucak boş iş yapıoLar... :thumbsup: :thumbsup:
çok haklısın :muck:

Takımı
Galatasaray
Ya yeter artık şu gmlere konuştuğunuz , yeter. Mertcan haklı . Adamlar 100lv getirince love gm falan diyosunuz şimdi sövüyosunuz.Bırakın şu olayı . Hangi pserverda 100lv + 10dg + çok az lag var ki ? gidin isro oynayın ya beğenmiyosanız... yada bekliceksin bu psro olayları 2senedir böyle ve hep böyle olacak , bilmiyorsun belli ama ecsro takımı kendini çok geliştirdi en eskiden MHTC de bunların sabit ipsi bile yoktu , şimdi 3serverları var , hatta 4 ve biri PARALI !

qraL demiş ki:
Tmm da Nie bu kadaR heycanLandın ki ?? :think: :think: bi keRe senden daha çok biLdğim kesiN !! :thumbsup: :thumbsup:
Burada kim daha iyi kim daha kötü bili,yor kavgası yapmayın lütfen :wink1:
Ps:Unknown yazıyor çünki dendiği gibi ayarlamalar yapılıyor.1. sıradaki Ecsro Fembria,2. sıradaki Ecsro, 3.sıradaki ise VIP.1.ye tıkladığında hata verme sebebi Fembria olması :wink1:

TheRage demiş ki:
qraL demiş ki:
Tmm da Nie bu kadaR heycanLandın ki ?? :think: :think: bi keRe senden daha çok biLdğim kesiN !! :thumbsup: :thumbsup:
Ps:Unknown yazıyor çünki dendiği gibi ayarlamalar yapılıyor.1. sıradaki Ecsro Fembria,2. sıradaki Ecsro, 3.sıradaki ise VIP.1.ye tıkladığında hata verme sebebi Fembria olması :wink1:
sıralama şekli:
1-)ECSRO(Public)
2-)ECSRO(TestServer)
3-)ECSRO(Vip)

ecsro çalışmıyor ama femria çalışıyor ecsro kapalımı yoksa benmi birşeyi yanlış yaptım bilgisi olan arkadaşlar bir yardımcı olursa sevinirim

TheRage demiş ki:
qraL demiş ki:
oLum biz neyin ne oLduğunu biLioruz eLinin hamuRuyLa işe buLaşma beni De siniR etme...

Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
qraL demiş ki:
TheRage demiş ki:
qraL demiş ki:
oLum biz neyin ne oLduğunu biLioruz eLinin hamuRuyLa işe buLaşma beni De siniR etme...
qral ne oldu arkadaşım sana bugünlerde herkese bağrıyorsun bişi yaptıksak söle :coffee:

Yukarı Alt