Az önce gördüm, hatta burda konuyu kim açar diye bekliyordum
Deneyeceğim şimdi.

Şimdi bu ne anlama geliyor.Yeteri kadar bilgisi olan açıklayabilirmi?
Yada şu soruyu sorayım;Uzun zamandır konuşulan yeni görselleri olan silkroad mı bu?Yoksa mevcut silkroaddan farklı bir oyun mu silkroadın test oyunumu ?
Yada yeni bir legend mi geliyor :d

ColdHeart

Tanınıyorum
Yabuzaa demiş ki:
Şimdi bu ne anlama geliyor.Yeteri kadar bilgisi olan açıklayabilirmi?
Yada şu soruyu sorayım;Uzun zamandır konuşulan yeni görselleri olan silkroad mı bu?Yoksa mevcut silkroaddan farklı bir oyun mu silkroadın test oyunumu ?
Yada yeni bir legend mi geliyor :d
aynen bende bunları merak ediyorum.

sitedeki resimleri buraya yapıştırmak marifet dil önemli olan işin aslını anlatmak bu resimleri silkroadın sitesinde zaten gördük yazıları zaten bizde okuduk

büyük ihtimalle farklı birşeyler deneyecekler,tecrübeli oyuncuların izlenimlerini görmek için bir test sürümü açıyorlar..Eminim extraloobdan katılan arkadaslar olur ve 6 aralıktan bize ne oldugunu tam olarak anlatırlar

delparoz demiş ki:
sitedeki resimleri buraya yapıştırmak marifet dil önemli olan işin aslını anlatmak bu resimleri silkroadın sitesinde zaten gördük yazıları zaten bizde okuduk
arkadaşım zaten açıkca yazıyor beceri dengesi iyileştirmesi diye nerden bilim ben oynamadan içeriği

yüksek ihtimalle buildler arasındaki dengeyi sağlamaya çalışıyolar

The Black demiş ki:
delparoz demiş ki:
arkadaşım zaten açıkca yazıyor beceri dengesi iyileştirmesi diye nerden bilim ben oynamadan içeriği

yüksek ihtimalle buildler arasındaki dengeyi sağlamaya çalışıyolar
Peki ya uzun süredir konuşular görsellerin artırılması olayı?
Bununla ilgili birşey gelirmis sizce ?
Yani demek istediğim daha yüksek çözünürlüklü görseller minimum da tek char acan bilgisayarların artık oyuna giremeyeceği :think:

@Yabuzaa

neden olmasın olabilir. zaten konu hakkında tam bilgisi olan biri varsa bunu konu altında paylaşır gerekirse güncelleriz konuyu yaygara yapmaya gerek yok (senin için demedim)

The Black demiş ki:
@Yabuzaa

neden olmasın olabilir. zaten konu hakkında tam bilgisi olan biri varsa bunu konu altında paylaşır gerekirse güncelleriz konuyu yaygara yapmaya gerek yok (senin için demedim)
Peki bakalım umarım biri bilgilidir.

Takımı
Galatasaray
Tahminime göre europana yeni skiller falan gelecek bunlarında chinese karakterler üzerindeki dengelenmesi sağlanacak diğer bir düşüncemde daha önceden bir öneri yapmıştım joymaxa chinese karakterlerinde partye has kendi skillerinin olması belki bunuda getirebilirler party dengelenmesi falan yazıyor bakıp göreceğiz.

Topicimiz için eline sağlık panpa :P
Belirtilen tarihi bekleyin arkadaşlar 120 level betası gibi bu da o tarihte sorunsuzca kurulacaktır. Ayrıca burası bir forum, birimizin öğrendiğini diğer kişilerin de öğrenmesi için var forumlar. Siz sitede bunu görmüş olabilirsiniz, ama eminim ilk kez burada gören kişiler vardır. :coffee:

Yukarı Alt