Beyler Illuminati ve Masonlar hakkında adam gibi bir kitap bilen varmı.Sadece komplo teorilerine dayanmayan kesin bilgiler içeren bir kitap lazım.Şimdiye kadar 2-3 tane okudum ama birbiriyle çelişen o kadar çok şey varki 3 kitabı toplasan elde var yine 0.

@EmmaW
bro korkutma la bizi.korkudan yatagimi dolaptan uzak yere taşıdım :mrgreen:

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

EmmaW

Bendede az bi tirsma var kocaelinde oturuyorum biryere 2 kere saldiri yapmazlar sanirim.. :D

[ Bu mesaj Android ile atildi ] mobile

bende pedikteyim.bu seferde pendik iner sahile heralde ?:/

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

EmmaW

iran abd'nin insansız hava aracını düşürmüş belki 7 aralıkta deprem değilde savaş çıkar ? iyicene paranoyak olduk sonumuz hayrola :D

bundan 1-2 ay önce cnbc-e de okumuştum.adamlar(israil,abd) yıl başından önce bir operasyonun muhtemel göründüğünü söylemişlerdi

Illuminati-Texe Marrs.Beyler detaylı bir bilgi edinmek için okumanızı öneririm dökümanlarla birlikte kesin bilgiler vermiş .

EmmaW. demiş ki:
sınavlarım bitsin bende kitapçıları dolaşmaya başlıyayım en iyisi..
tabi 7 aralıkta patlamassak :P
Sanmıyorum ya birşey olacağını siteyi kimin kurduğu belli değil sonuçta.Bugün birşey olma olasılığıyla o gün birşey olma olasılığı bana göre aynı.

EmmaW

ya bende tam emin değilim ama site yeni kurulan bir site olsa insanları oyalama-kandırma şeyi falan diyeceğimde 1996 da kurulmuş site ve sayaç başlamadan önce sitede hep korku başlıyor tarzı yazılar var web arşivlerinden baktığınızda görürsünüz

EmmaW. demiş ki:
ya bende tam emin değilim ama site yeni kurulan bir site olsa insanları oyalama-kandırma şeyi falan diyeceğimde 1996 da kurulmuş site ve sayaç başlamadan önce sitede hep korku başlıyor tarzı yazılar var web arşivlerinden baktığınızda görürsünüz
Bilmiyorum bakacağız artık.

EmmaW

http://www.haarp.alaska.edu/cgi-bin/scm ... test&Bx=on
Hayra alamet degil hic.. eski dogal felaket zamanlarindaki dalgalanmalara benziyor hatta daha siddetli ve birkac gundur boyle..

@WikiLeaks
Bro bu. adamlarin finans saglamaya ihtiyaci yoktur heleki oyundan gelecek paralar onlar icin cok ufak adamlar cogu sirketin sahipleri.. sro bu isin icindeyse sadece genclerin aklini kullanmak icindir baska bi amaci yoktur sanirim

EmmaW. demiş ki:
http://www.haarp.alaska.edu/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi?date=latest&Bx=on
Hayra alamet degil hic.. eski dogal felaket zamanlarindaki dalgalanmalara benziyor hatta daha siddetli ve birkac gundur boyle..

@WikiLeaks
Bro bu. adamlarin finans saglamaya ihtiyaci yoktur heleki oyundan gelecek paralar onlar icin cok ufak adamlar cogu sirketin sahipleri.. sro bu isin icindeyse sadece genclerin aklini kullanmak icindir baska bi amaci yoktur sanirim

Siemens , Fiat , MTV daha birsürü büyük kuruluş şirket ve banka bu adamlara finans sağlıyor . Silkroad bunlar için çocuklarına verdikleri 1 günlük harçlık.Tabii sübliminal için kullanılıyor olabilir ama ben hala sanmıyorum.

Yukarı Alt