1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Yeni Dünya Düzeni!! (İlluminati,HAARP Projesi vb.)


 1. EmmaW

  EmmaW  

  Kayıt:
  11 Aralık 2007
  Mesajlar:
  6.554
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  Şeref Bey Stadı
  Bu başlıkda illuminatiyi bildiklerimiz doğrultusunda tartışarak ve elimizdeki dökümanları paylaşarak faydalı bir başlık oluşturabiliriz

  Benden birtakım bilgiler;
  Videoyu izleyin ,tarot kartları gibi yapılmış toplam 300 tane kart yapılıp piyasaya 1982 yılında sürülmüş. Bu kartlar Japonya'daki Tsunamiden tutun da 11 Eylül'e kadar birçok şeyin olacağını söylüyor..

  Bu videoda ki kartlarda bahsedilen işaret edilen olaylara benzer şeyler yaşanmış. Anlatılan şeyler tesadüf sınırlarını zorluyor ,tabi hepsi dogru denilemez. Bu konuda bu ve benzeri olaylar tartışılır , saçma gelebilir ama yine de ön yargılı olmamak lazım..

  Evet konu çok uzun ama başlamadan önce bu videoyu izlersek daha iyi olabilir. İlk olarak anlamsız gelebilir , konuyu okumaya ve diger videoları izledikce bu videonun nedemek istedigini daha iyi anlayabiliriz..


  Kısaca İlluminati Nedir ?


  1776 yılında Almanya'nın Münih kentinde, Adam Weishaupt isimli Kabbalacı bir Hukuk Profesörü ve Baron von Knigge ile diğerlerinin yardımıyla kurulan gizli topluluk. Illuminati, "Aydınlanmış Olanlar" anlamına gelmektedir. Topluluğun kuruluş amacı cehaletle, baskıcılıkla ve kilisenin dogmalarıyla mücadele etmekti. Her ne kadar asıl amaç, aydınlanarak dinsel dogmalardan uzak, hür düşünceyi ve Newtoncu pozitif bilimin önünü açmak idiyse de, gizli siyasi amaçları olduğu öne sürülerek dünya siyaset tarihinin belki de zaman içerisinde üzerine en fazla komplo teorisi üretilmiş topluluğu halini almıştır.
  Münih'te kurulup, o yörede (Bavyera) hızla gelişen Illuminati'nin üye kayıtları büyük bir gizlilik içinde saklanıyordu. Öyle ki, üyelerin her birinin takma isimleri vardı ve yazışmalarda bunlar kullanılır, üyelerin gerçek isimleri ve kimlikleri asla kullanılmazdı. Örneğin, topluluğun kurucusu Adam Weishaupt'un kod adı Spartacus idi. Illuminati üyeleriyle ilgili bilinen tek şey, tüm üyelerinin Cermen kökenli beyazlardan oluştuğudur.
  Cizvitlerin görüşlerine ve dayatmalarına büyük bir antipati besleyen Galileo Galilei, bir topluluk kurarak bu dogmalarla mücadele etmek ve parlak gençleri ve aşırı derecede zeki insanları bünyesinde toplayarak onlara özgürlüğün, hür düşüncenin ve aydınlanmanın faziletlerini aşılamak istiyordu. 1774Mason olan Weishaupt, bu emellerinin Masonluk içerisinde var olduğunu görse de, Masonluğun emellerinin ve felsefesinin siyasetler üzeri olması itibariyle ve Almanya'daki kilise/cizvit egemenliğini sona erdirmek istemesinden ötürü, bu doğrultuda bir topluluk kurmaya karar verdi ve kendisi gibi düşünen 11 arkadaşıyla beraber 1776 yılında yılında Illuminati'yi kurdu.

  Not: ABD 1 dolarlık banknotların üzerindeki piramid figürünün en altında romen rakamları ile 1776 yazmaktadır yani İlluminati nin kurulus tarihi.. Bu figür aynı zamanda ABD resmi devlet mühürlerinden bir tanesidir. Bir çok kaynağa göre amerikan bağımsızlık bildirgesini imzalayıp ülkeyi kuran 55 kişinin tamamı İlluminaticidir. İllumunati nin amacı ise kısaca 1 dolar üzerinde de belirtilen Yeni dünya düzeni için ; ulus-devlet kavramının yok edilmesi ,dini inançların zayıflatılarak insanların dinsizleştirilmesi ve deccal in gelişi ile tek dünya devletinin kurulmasını sağlamaktır.İllumunati nin varlıgı hala tartısılmaktadır ,ama var olduklarına dair ciddi kanıtlar mevcuttur. Yazıyı okumaya devam ettikçe bu delillere ve İlluminati hakkında çok daha ayrıntılı bilgilere ulaşacaksınız..

  - Resim Silinmiş.  Kartlarda da belirtilen felaketlerin günümüzde teknolojik imkanlarla yapılabilme ihtimalide konumuzun içinde var , bunun için ABD' nin HAARP teknolojisi kullanıldıgı bir cok kaynak tarafından iddia edilmektedir. Peki bunun illumunati ile ne ilgisi var?

  HAARP nedir?


  RADYO elektronik vericisi kısa adıyla HAARP araştırma istasyonu, 1997 yılında devreye girdi. Sırp bilimadamı Nikola Tesla'nın teorilerinin hayata geçirildiği istasyon 3.5 megavat gücünde ve 10 MgHz boyundaki dalgaları iyonesfere gönderiyor.
  Belirli bir alan üzerinde güneşten bin misli daha kuvvetli enerji gönderebilme özelliği taşıyor. Uzmanlara göre, bu yapay ışınların yeryüzünden 600 km. yüksekte yansıtılarak dünyanın herhangi bir bölgesine yönlendirilmesi durumunda HAARP, bölgede mikrodalga fırın etkisi yaratıyor. Alaska'daki HAARP istasyonu tam güçle çalıştırıldığında, sadece bir saatte 3.5 megawatt elektrik enerjisi tüketiyor. 14 hektar alanı kaplayan 22 metrelik 180 dev anten üzerinde göklere yükselen enerji plazma kümesi oluşturuyor. HAARP çalıştırıldığı günden bu yana, dünyanın değişik bölgelerinde iklim anomalileri gözlenmeye başlandı. Kar yağması gereken yerleri güneş kavururken, Afrika'da kar yağışları gözlenmekte. Bu tuhaf olgular genelde küresel ısınmaya fatura ediliyor. Ama bize göre anomalilerin asıl sorumlusu Pentagon'un HAARP sistemidir. Uzmanlara göre HAARP ;

  1-İklimleri değiştirebilir.
  2-Kutupları eritebilir veya yerinden oynatabilir.
  3-Ozon tabakası ile oynayabilir.
  4-Deprem yaratabilir.
  5-Okyanus dalgalarını kontrol edebilir.
  6-Dünyanın enerji kuşakları ile oynayarak insan biyolojisini ve beynini etkileyebilir.
  7-Radyasyon yaymadan termonükleer patlama oluşturabilir.

  [​IMG]


  Haarp konusu ile ilgili bir kaç video ;

  Bu videoda 12 Martta yüklenmiş. Yani depremden 1 gün sonra. Yer : Japonya !


  HAARP ve Türkiye depremleri ..


  Şili Depremi ve Gökyüzüne Dikkat !


  Daha geçen sene Rusya , ülkelerinde ki iklim anormalliklerinden dolayı ABD'yi suçlamıştı. Haberin ayrıntısı ;
  İlluminati'nin aynı zamanda Müzik Sektöründede yer aldığı düşünülür..

  Bununla ilgili de gerekli videoları izleyebiliriz ;


  İlk 2 videosunu verdiğim ve toplam 11 bölümden oluşan Müzik endüstrisi videolarını da " http://bit.ly/hwdZ2v " Youtube Playlist linkinden ulaşabilirsiniz ..

  Bu konuyla ilgili bir blog http://michaelsikkofield.blogspot.com/2 ... inati.html

  :coffee:
  Benden bukadar yazılar alıntıdır ve ayrıca siyasete girmeden yorum yapılırsa güzel olur aksi takdirde topic uçar muhtemelen :byes: :thumbsup:
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 2. MelancholyMan

  MelancholyMan rank8

  Kayıt:
  7 Nisan 2009
  Mesajlar:
  533
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
 3. lemonade

  lemonade exlmanager

  Kayıt:
  3 Ocak 2009
  Mesajlar:
  11.422
  Beğenilen Mesajlar:
  33
  Ödül Puanları:
  58
  Meslek:
  студент
  Şehir:
  Белгород
  birazdan ne mi olucak;
  konu altında ''boş konu'', ''gereksiz konu'' yorumları görücez yada imalarıyla karşılaşacaz
   
 4. EmmaW

  EmmaW  

  Kayıt:
  11 Aralık 2007
  Mesajlar:
  6.554
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  Şeref Bey Stadı
  @melan
  bro link için teşekkürler unutmuşum sikkofield blogunu eklemeyi
  @hamulo
  muhtemelen ama inanıyorumki ciddiye alıp tartışacak arkadaşlar çıkar
   
 5. MainMagic

  MainMagic rank8

  Kayıt:
  4 Ekim 2008
  Mesajlar:
  969
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Game Master
  bu konuların paylaşıldığı bi topic açılsa daha faydalı olurdu.Bu şekilde konular dağınık oluyo ve pek incelenmiyor.
   
 6. MelancholyMan

  MelancholyMan rank8

  Kayıt:
  7 Nisan 2009
  Mesajlar:
  533
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şunuda unutmamak lazım.


  "Bu oyunun arkasında illuminati olmayabilir , yada olabilir . Her şeyin arkasında olduğu gibi..."

  PS : Verilmiş görmemişim :P

  Bulaştıkları her işe kendi simgelerini yerleştirmeleride bunun arkasındada ben varım beyler sakin. Demek gibi birşey oluyor herhalde.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
 7. lemonade

  lemonade exlmanager

  Kayıt:
  3 Ocak 2009
  Mesajlar:
  11.422
  Beğenilen Mesajlar:
  33
  Ödül Puanları:
  58
  Meslek:
  студент
  Şehir:
  Белгород
  @MelancholyMan
  Arkasında kimin olup olmadığı önemsiz.sonuçta yaşanan olaylar baya bi önceden ima edilmiş
   
 8. Torquel

  Torquel olduser

  Kayıt:
  14 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  3.801
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Maraton Üst
  Bu İllıminati olayını ilk basta Dan Brownun kitaplarında öğrenmiş,etkilenmiş,araştırıp gerçekliğini görünce neden bu konu üstünde konusulmuyor bu kadar diye cok dusunmustum,tabi yıllar önceydi bu..Şu günlerde konunun niye bu kadar ilgi gördüğünü haber ve internet takip edemediğime baglıyorum bir nedeni vardır büyük ihtimalle.Saçmalık olduğunu düşünmüyorum,gereksiz bir konu kesinlikle değil,kafası erenler bilgi sahibi olanlar kesinlikle saygılı bir şekilde tartışmalı.HAARP projesini ilk kez duyuyorum,şili depreminde gökyüzü olayı bir sans diye dusunuyorum bole büyük güce sahib insanlar delil bırakmaz.
  P.S:Eminem böle şeylerden uzak tutulmalı delikanlı adam napsın illuminatiyi
   
 9. MelancholyMan

  MelancholyMan rank8

  Kayıt:
  7 Nisan 2009
  Mesajlar:
  533
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  @HaMuLo
  Arkasında kimler yok ki zaten.

  İlluminatiyle ilgili güzel bir video var 16 dk lık şöyle genel bir derleme şimdi onu upload ediyorum . Bilmeyenler için özet olucak.


  Bu arada bu geri sayım hakkında ne düşünüyorsunuz ? Yani ne olucak acaba ? Bir şeyler olucakmı ?
   
 10. Nz9

  Nz9 rank8

  Kayıt:
  23 Ağustos 2011
  Mesajlar:
  246
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Arkadaşlar bu dizilerde veya filmlerde çeşitli örgüt, ölüm veya felaketlerden biri değil. Kurban gibi izleyip paşa paşa diz çökeceğimiz temeli çok sağlam bi plan. Bu sefer izlerken birilerinin "Dur!" demesi için önce izlediklerinin kendileri olduklarını bılmeleri lazımdır. Her türlü tartışmayı can kulağı ile dinleyeceğim mantıklı olan bir şeyler çıkmasını umarak. Bizimki saman yolunda iğne ucu olacaktır ama alıntı yaparak söylemek istiyorum şu ana kadar dünya düzenini değiştiren veya değiştirmeye gayret eden bir gurup değil bir kişinin düşüncesi idi bu düşünceye saygı duyan insanlar toplanıp gurup oldular. Peki ne yapmamız lazım işte alıntı yapıcağım söz tam olarak burada geçerli bizde kendi düşüncelerimizi bir grup lideri vasıtası ile neden dünya sorunu haline getirmeyelim ki ? v for wandetta " bu maskenin altında etten fazlası var. bu maskenin altında bir fikir var ve fikirlere kurşun işlemez " 1881-193# dönemi düşünceleri ileri dönük olmayabilir ama 2011 türk gençleri bu düşünceleri aşarak kendı devamlılığını yaratmalıdır. Zaman Atatürk zamanı değil Atatürk gibi düşünemeyen gençleri hedef alma zamanı olmuş bulunmakta.! Uyan ve yarın okula giderken silahına +7 basmayı değil , kız arkadaşına ne tür hediye alıcagını değil , önde giden arabanın fiyatını değil sadece 1 saatliğine ne olucağım de ve düşün.
   
 11. EmmaW

  EmmaW  

  Kayıt:
  11 Aralık 2007
  Mesajlar:
  6.554
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  Şeref Bey Stadı
  şu kartları gerçekten akıl yetmiyor ya..
  o karttakiler oluyor mantığından gidersek yakında empire state binası yıkılacak, uzaylı istilası gerçekleşecek, özgürlük heykeli sular altında kalacak ve daha birsürü şey
  bunlarında en yakın muhtemelen olma tarihi 7 aralık 2011
   
 12. RoqA

  RoqA rank8

  Kayıt:
  17 Mart 2009
  Mesajlar:
  5.822
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  LoL
  Videoları izlemedim ama bütün yazıyı okudum, illüminatinin olduğuna ben de inanıyorum. Gerçekten bu işi yapanlar her yere yaymaya çalışıyorlar. En basitinden hepimizin bir zamanlar oynadığı kimimizin hala oynadığı oyun olan silkroad. İlgilendiğim takip ettiğim şeylerde illüminati izleri görünce o şeyi direk bırakıyorum. Eğer bir de para yatırdığımız bir şey olursa onun kazancının nerelere gittiğini az çok tahmin edebiliriz.

  HAARP Projesi ise gerçekten bilimde gelinen son nokta. Aslında çok faydalı bir proje ancak ABD' nin kullanım amacı dünya düzenini sağlamak yerine diğer ırkları ve ülkeleri yok edip dünyada tek egemen olmak. Rusya saldırısını daha önce duymamıştım ama okudum ve bana gayet mantıklı geldi. Van depremi de bu proje ile oluşturulmuş bir deprem. İnternette videoları mevcut.

  Bazı insanların elinde dünyayı yok edecek güç varken geleceğimiz nasıl olacak gerçekten merak ediyorum.
   
 13. lemonade

  lemonade exlmanager

  Kayıt:
  3 Ocak 2009
  Mesajlar:
  11.422
  Beğenilen Mesajlar:
  33
  Ödül Puanları:
  58
  Meslek:
  студент
  Şehir:
  Белгород
  Bence 3.dünya savaşının fitili ateşlenecek.(kimilerine göre savaş çoktan başladı bile) korkarımki ülkemiz bu duruma çok hazırlıksız yakalancak.geç kaldık..
   
 14. MelancholyMan

  MelancholyMan rank8

  Kayıt:
  7 Nisan 2009
  Mesajlar:
  533
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  7 Aralık ta bence Empire State binasına bir saldırı düzenlenecek.Ve bu saldırıyı sanki bir terörist saldırısıymış gibi gösterilecek.11 Eylül de olduğu gibi.

  11 Eylül ile ilgili şöyle bir video veriyim yeri gelmişken .
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
 15. EmmaW

  EmmaW  

  Kayıt:
  11 Aralık 2007
  Mesajlar:
  6.554
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  Şeref Bey Stadı
  bu arada illuminatinin hep bahsettiği yeni dünya düzeniyli ilgili bir tweet o.O
  https://twitter.com/#!/RT_Erdogan/statu ... 4132905984

  geçen incide illuminaticiyim diye takılan birisi vardı 7 aralıkda hiçbirşey olmuyacağını illuminati.org un her sene böyle bir geri sayım yaptığını söyledi ama birşey olcaksa muhtemelen 3. dünya savaşıyla ilgili bir gelişme olacak bence ki buda 1991(körfez savaşı)-2001(ikiz kule saldırısı)-2011(??) üçlemesini yapmak için
   
 16. MelancholyMan

  MelancholyMan rank8

  Kayıt:
  7 Nisan 2009
  Mesajlar:
  533
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şimdiden yenildik zaten.3. Dünya savaşı bu gün çıksa ilk yok olacak ülke biziz.
   
 17. MelancholyMan

  MelancholyMan rank8

  Kayıt:
  7 Nisan 2009
  Mesajlar:
  533
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
 18. Left Behind

  Left Behind olduser

  Kayıt:
  11 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  3.221
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  Bursa
  Bilinçli bir çalışma olmuş
   
 19. djfko

  djfko rank8

  Kayıt:
  9 Haziran 2008
  Mesajlar:
  1.772
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  En son bıraktığın yerde...
  ben girip bakamiyorum su yaziyi burada paylasirmisin bro

  edit: tamam simdi acildi gordum.bana fake hesap kokusu geliyor ama twitter kullanmadigim icin yine de bilemiyorum
   
 20. EmmaW

  EmmaW  

  Kayıt:
  11 Aralık 2007
  Mesajlar:
  6.554
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  Şeref Bey Stadı
  @RT_Erdogan
  Recep Tayyip Erdoğan
  Dış politikada Türkiye'yi "yeni dünya düzeninin yükselen yıldızı" olarak kabul ettirdik. #hayaldigercekoldu Birlikte başardık!