herkes tabanca yapıyor bizde yapalım dedik :D He sorarsanız egypt silah niye almadın bunu aldın bizim serverda serenesler 3.5b-4b den baslıyor commanderda 3b+ onun icin bunu almak daha uygun geldi :)
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hanry006 demiş ki:
A-B gradeler den sonra bıraz kuru sıkı gıbı olmus

PS: Şaka Makına Guzel :roll:
teşekkürler,
ben hesapladım a egypt nova +3 e denk geliyor yani elimdeki egypt a +7 ye eşit
ben a yı almak icin bizim serverda en az 6-7b parayı gözden cıkartamam ve ayrıca bunu fb et + bas immo bas,adv b bas :) çok uzun iş geldi bence böyle daha mantıklı oldu :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
nova+10'lar artık çelik çocuğun elinde ahahahaaa bizler elden çıakrtınca bunlarda sahiplendiler işte garipler neymiş egpyt a bilmem kaça denk geliyormuş zuahahaha şaka gibi yaa makara:

PS : kuzum lütfen kızma ama olayın gerçek yüzü bu :P

Okan eygpt gelmeden önce nova nova diye ölüyordun sen daha üst bi item veya başka birşeye sahip olunca milleti eziyorsun daha +6 yapmaya cesaret yok (: Milletin taktikleri ile oynuyorsun.

ps ; en güzelini yapmışsın kardeşim zamanla alırsın bu seni idare eder 2-3 aya swde eygpt dolucak.

extraloob demiş ki:
nova+10'lar artık çelik çocuğun elinde ahahahaaa bizler elden çıakrtınca bunlarda sahiplendiler işte garipler neymiş egpyt a bilmem kaça denk geliyormuş zuahahaha şaka gibi yaa makara:

PS : kuzum lütfen kızma ama olayın gerçek yüzü bu :P
sende egypt varda ne oldu nova dagger+5e 10-0 ?
egypt a nın kaca geldiğini git bi öğren site admini olarak :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
clavenstacE demiş ki:
Okan eygpt gelmeden önce nova nova diye ölüyordun sen daha üst bi item veya başka birşeye sahip olunca milleti eziyorsun daha +6 yapmaya cesaret yok (: Milletin taktikleri ile oynuyorsun.

ps ; en güzelini yapmışsın kardeşim zamanla alırsın bu seni idare eder 2-3 aya swde eygpt dolucak.
clavenstacE demiş ki:

doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış ne kadar doğru bir söz yahu egypt çıkmasa siz bu +10 novaları rüyalarınızda göremezdiniz bunu diyorum biz büyükleriniz bunları elden çıkarttık sizler sahip olmaya başladınız diyorum neden zorunuza gidiyor ki yok ben + basamıyormuşum yok önceden nova diye ölüyormuşum makara: :P

neymiş rüyamızda görücekmişiz,
sizin elinizde +5 nova varken bende +11 nova glavie vardı hacım neyden bahsediyorsun ?

Tartışma meydanına gelmişim :P
ps : Hayırlı olsun hacım egy falan hikaye en güzelini yapmışsın.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
whanque demiş ki:
neymiş rüyamızda görücekmişiz,
sizin elinizde +5 nova varken bende +11 nova glavie vardı hacım neyden bahsediyorsun ?

sizin elinizde şu anda egypt var mı kuzum 8)

Yukarı Alt