Evet arkadaşlar bu charı yeni aldım.İtemlerinin resmini koymak istedim bana ne önerirsiniz statlarla ilgili onu merak ediyorum birde pwplerde biraz zayıf cok crit ve dmg yiyor üstünde 2 armor var görebildiğiniz gibi ne yapmamı önerirsiniz lütfen resimlere baktıktan sonra cevaplarsanız çok sevinirim.(Armorları promu yapsam yoksa kalsınmı diye çok düşündüm sonucu size bırakıyorum.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Charın hpsi Devili olmadığı için düşüktür FF fire/cold/Heuk'dur.Yorumlarınızı bekliyorum.Bu charı pwp canavarı yapmak için.

Teşekkürler.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
o nova +10 du kırıldı o yuzden ole kaldı +5 basıp bıraktı onceki sahibi.Neptunede olsan bilirdin.

ilk önce hayırlı olsun ikincisi ise bana göre charın buildi çok güzel armor kalsın elindeki silahıda ister +7 yap ya da bunu kırıp ya da satıp bi tane adv'siz spear al yine sen bilirsin tekrardan hayırlı olun.

saol pusaw da statlar kotu ya cok dmg yiyo :S
Ps:Barbbooo napayım silemmi +1leri.adam +7 yeter demiş basmış advleri napabilirim yani mantıksız yorum yapıyorsun.

Az damage yemek istiyorsan s/s'e çevir derim.Sete yapabileceğin çok bir şey yok,statlar kötü onlarıda düzeltirsen daha iyi olur.

CheckPoint_ demiş ki:
Az damage yemek istiyorsan s/s'e çevir derim.Sete yapabileceğin çok bir şey yok,statlar kötü onlarıda düzeltirsen daha iyi olur.
yorumun için sağolda ss biraz zor :D FF çünki cold kapatamayacağıma göre fire la heukda skill dolu çok zor olur.Böyle devam etmeyi düşünüyorum sadece statlar düzelcek ozaman.
Armorları napmalıyım ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
böyle kalsın git kas coins egypt set almaya çalış.

Kitty

Bi şey dicem bu seti yapmak için minimum level sınırı ne?48 lvlim yapabilir miyim?bu arada yaşın kaçtı bidenem öğrenebilir miyim? :]

Kitty demiş ki:
Bi şey dicem bu seti yapmak için minimum level sınırı ne?48 lvlim yapabilir miyim?bu arada yaşın kaçtı bidenem öğrenebilir miyim? :]
Egy. setten bahsediyorsan yanılmıyorsam 101 den başlıyor itemleri takılarda ise 90 lvllar var 48 lvlsın yapamassın giyemessin anlamında ama toplayabilirsin. yaşım ne alaka bilmiyorum ama 20

Kitty

eLempTRa demiş ki:
Kitty demiş ki:
Egy. setten bahsediyorsan yanılmıyorsam 101 den başlıyor itemleri takılarda ise 90 lvllar var 48 lvlsın yapamassın giyemessin anlamında ama toplayabilirsin. yaşım ne alaka bilmiyorum ama 20
hmm sağol bi ara resmini görmüştüm de bi sorayım dedim :r

Zaten gerekli yorumlar yapılmış ancak birşey sormak istiyorum. Şuan bende int spear kasmayı düşünüyorum zaten şuan farmı ile uğraşıyorum. Ancak Fire / Cold'mu yoksa Light / Cold mu yapsam diye düşünüyorum ? Fikirini söylemek isteyen ? :lol:

Redefine demiş ki:
Zaten gerekli yorumlar yapılmış ancak birşey sormak istiyorum. Şuan bende int spear kasmayı düşünüyorum zaten şuan farmı ile uğraşıyorum. Ancak Fire / Cold'mu yoksa Light / Cold mu yapsam diye düşünüyorum ? Fikirini söylemek isteyen ? :lol:

ben şimdiye kadar her charı kullandım fire cold daha sağlam olur ..ama senin bileceğin iş

GNR

rank8
İtemlerin +7 +8 dahi olsa spear oldugun sürece pvp de kaybetmeye mahkumsun snow varken biraz dayanırsın bittgi zaman hemen hmen herkes kesebilir S/S cevirmezsen dayanma şansın yok malesef çok crit atıyorlar demişsin bunu onleyen birsey oyunda varsa bende alayım :) ama yok malesef karşıdaki kişinin şansı ve crt iyidir

GNR demiş ki:
İtemlerin +7 +8 dahi olsa spear oldugun sürece pvp de kaybetmeye mahkumsun snow varken biraz dayanırsın bittgi zaman hemen hmen herkes kesebilir S/S cevirmezsen dayanma şansın yok malesef çok crit atıyorlar demişsin bunu onleyen birsey oyunda varsa bende alayım :) ama yok malesef karşıdaki kişinin şansı ve crt iyidir

bilmiyorum bi faydası olurmu da :

ben aztekada 2.ci ss'imi kasıyorum..ötekini 64te bırakmıştım..sebebi cok crit yemesi ve çok kolay ölmesiydi...

fire/cold/biceon idi..el yakması fireydi...

2.ci ss ise bildiğiniz düz nuker...light/cold/biceon..el yakması cold...

ne önceki kadar crit yiyor (hatta hiç yemiyor) nede kolay kolay yatıyor...

örnek olarak dw cavede daha 1.katta fire nuker zırt-pırt critical yerken , light. nukerim hiç crit yemedi orda...fire nuke ile sürekli yattığından dolayı dw cave görevleri 3-4 günde biterken lighte bi mole görevi kaldı oda o katta sürekli pt var diye... makara: diğer görevler nacaldan 1 şişe pot bulmada dahil dün geceden itibaren 1 günde bitti..

sonuç olarak bence nuker ne olursa olsun light açmalı..cold zaten açmalı.. :D

ama firenin nukeler daha şekil ona bişiy diyemem :wink1:

GNR

rank8
ddnet demiş ki:
GNR demiş ki:

bilmiyorum bi faydası olurmu da :

ben aztekada 2.ci ss'imi kasıyorum..ötekini 64te bırakmıştım..sebebi cok crit yemesi ve çok kolay ölmesiydi...

fire/cold/biceon idi..el yakması fireydi...

2.ci ss ise bildiğiniz düz nuker...light/cold/biceon..el yakması cold...

ne önceki kadar crit yiyor (hatta hiç yemiyor) nede kolay kolay yatıyor...

örnek olarak dw cavede daha 1.katta fire nuker zırt-pırt critical yerken , light. nukerim hiç crit yemedi orda...fire nuke ile sürekli yattığından dolayı dw cave görevleri 3-4 günde biterken lighte bi mole görevi kaldı oda o katta sürekli pt var diye... makara: diğer görevler nacaldan 1 şişe pot bulmada dahil dün geceden itibaren 1 günde bitti..

sonuç olarak bence nuker ne olursa olsun light açmalı..cold zaten açmalı.. :D

ama firenin nukeler daha şekil ona bişiy diyemem :wink1:
Hata yapıyorsun 64 lv s/s ile bu charı karşılaştırırsan olmaz arada daglar kadar fark su itemler s/s charda olsa silahların +5 nova olsa 2 3 kat daha fazla dayanırsın ayrıca düz nuker yaparsan snow harici bir defansın kalmaz cok kolay olursun ve bicheon zehirlerden ve yatır-batırdan mahrum kalırsın bana kalırsa light - cold - bicheon en iyi build nuker icin

Yukarı Alt