Şuanda parti arıyorum çok sağlam bir char gerçekten.Lenneth Gökhan'dan satın aldım :muck:

Hayırlı olsun bende gaia sw'sinde bow char arıyorum 103 ff wizz ile takaslık ^^

ps: çok can yakacak galiba. :)

oTToMaNTuRK demiş ki:
güzel ama artık chin char devri bitti :)
hiç anlamıyorum :D

ya nasıl biter :D

ula euda skill barları sonuna akdar açık...chnesede böyle birşey yok ki...

gelecek onlardan yana...

hadi bunu geçtim statları adam akıllı çalışılmış bir ss nuker bile bir warriorla kafa kafaya kapışabiliyor... -mısır silahlar baz alınmıştır..-

la force nukerler bile var sen ne bitmesinden bahsedion yani makara: -110 force nuker için özelden lnk atabilirm...-

yani guildinizide bilmesem hiç 110 ff chnese charın olmadı diyeceğim... olmaz yani :wink1:

haa ama şu var : 1vs1 chne takım oyunu eu... verin chneseye bir cleric oda size takım oyuncusu olur oda ayrı konu...

oTToMaNTuRK demiş ki:
güzel ama artık chin char devri bitti :)[/quote

yanlıs dusunuyorsun önemli olan kulanan kişinin karektere hakımlıği ve aynı zamanda charın itemleri yerli yerınde duzgun yapılmıs ise herkeze kafa tutar [ ful nowa ff force str bow <3 ]

alfonsoxxx demiş ki:
oTToMaNTuRK demiş ki:

yanlıs dusunuyorsun önemli olan kulanan kişinin karektere hakımlıği ve aynı zamanda charın itemleri yerli yerınde duzgun yapılmıs ise herkeze kafa tutar [ ful nowa ff force str bow <3 ]
kimine göre. :think:

Lagroad demiş ki:
alfonsoxxx demiş ki:
oTToMaNTuRK demiş ki:

kimine göre. :think:
Bence STR olarak : Force/Fire/Bow

Yukarı Alt