arakadaşlar yeni car açıcam.3 tane ihtimal var.
1*full str glavie

2*full int glavie

3*bow(ama bunu nasıl açmalıyım full mu yoksa melezmi melezse kaça kaç vermeliyim..)

yardimci olursanız sevinirim. extraokk

bak glaive phy atack yapar ve str olması lazım str phy atack arttırır ama int magic atac artırır magic atack sağlayan silah ise speardır Wink Cool
sen şimdi fiziksel atack yapan bi adama büyü kullandırmaya çalışıyosn gibi bişey oluor Rolling Eyes

TheMyth_ demiş ki:
bak glaive phy atack yapar ve str olması lazım str phy atack arttırır ama int magic atac artırır magic atack sağlayan silah ise speardır Wink Cool
sen şimdi fiziksel atack yapan bi adama büyü kullandırmaya çalışıyosn gibi bişey oluor Rolling Eyes
hımm anladım ozaman spaear döniyim ya 2 seneden beri oynuyorum hiç daha duymadım.elimdeki de sos tu açaba 38 kadar onunla gitsem bi zarı olmaz dimi.

EnDZoNe

ya sen bosuna dusunme... ac bi str blade zıp la zıplayabildigin kadar adamların tepesinde .. belese yatarsan paran benden extraokk sen char ı sagam yap yeter . atom bombası dusse ustune yatmassın :?!!!

str bow ac kasmasi kolay oynamasi zewklidir ama kendini yuksek lvl lerde gosterir

valla bencede en hızlı bı sekılde kasmak hızlıca lvl ıstıyosan spear 52 ye kadar sonra ver elını sword sheild nuker kullana bılırsen tam bı serı katıl bence nuker

ama Xian bı gavur var adam sosun set armor elınde de manyan 64+5 sosun glavie var ama bızım manyak full ınt car :mrgreen: :mrgreen:

LorD_LeGoLaS demiş ki:
full str bow'cu buz cumu olmalı yoksa başkamı.
kasarken cold kullanabilirsin super olur! 80 olmadan onceki pvplerdede cold işie yarar reduce yapan kmse olmaz nerdeyse!
en ii build su, bu aralar = 80cold 80fire 80 pacheon 60light super bir build oneririm :)
90da da 60cold 60light iş görür :lol: hani blader ya da glavie olsan def istiorum falan desen lightı 30 yap dycemde wur kaç bowman biraz daha ii keser sanki :) ama o sekilde savasan bi bowman gormedim gerci :) direk dalıolar hihihi
cold olmasada olur %20snow bile yeter gerci :) zevk meselesi
ama fire imbue olmak zorunda cold light zevk meselesi Wink

valla millet be full str bladerim ama death karra larda laga girdimi anında mefta zombiden küt gidioz bırak atomu metan gazı bile götürüo :lol: [lol]

LorD_LeGoLaS demiş ki:
TheMyth_ demiş ki:
2. acayip saçma full int glaive diye bişey olmaz olamaz... olsa olsa full int spear olr neyse...
benim tercihim hybird bow yada full str bow extraokk al sana bide rehber popcorn mısır yemede ne yap popcorn
viewtopic.php?f=101&t=14489
neden ya benim aegede adamım var full int elimdede glavie var. Rolling Eyes
anlayamadığım şey bu basit bilgiyi nasıl bilemezsin Question Question sen cidden lord musun yoksa bu hesabı kullanan başka birimi Confused

Yukarı Alt