ücretsiz botun çıkmasını sabırsızlıkla bekliorum parayla srobot aldım süre sayıyo fitil oluorum kanıma dokanıo süre saydıkça :mrgreen: :mrgreen: kendimi çok neşeli gördüm canıımmmm

arkadaşlar eğer bu bot tutarsa kesin paralıya çevirirler buda üzücü haberimmm....

inşallah ucuz olur batan geminin malları bunlar misaliii :lol::D

NOT: GM nin cep telini bilen varmı bu lag sorunu konuşacam arkadaşlar azcık çincemiz varda :mrgreen: :mrgreen:

Gamerzplanet forumunda konu açmışlar,
Detay detay detay resimler ve altında yazan:

It will only be for paid private unfortunately; sorry!
But you can always register at our site [I'll post soon, unde repairs], and buy it! We are also making an Isrobot Crack Wink

Sinsholian
Stealthex Team

Ücretli bot buda. Bir Lite versiyondan bahsediyorlar ücretsiz ama limitli. Nasıl limitli belli değil.

Evet bende başka bi forumda inceledim
ss ler ekleyerek anlatmışlar güzele ve teferruatlı birşeye benziyor.
görsel olarak diğer botlar gibi basit görünmüyor.
bekleyelim bakalım litte si limitli imiş nesi limitli onu bilmiyorum özellikmi yoksa süresi mi ingilizcesi olan arkadaşlar bi okuyup bizi aydınlatırsa daha iyi olur.

Bunların hepsi dalavere hepsi bir oyun bunlara inanların hepside safdir. Bundan 2 sene önce hatirlayanınız varmidir botlara tepki nasıl çığ gibi büyümüştü? Nasıl Joymax köşeye sıkışmıştı? Noldu ondan sonra 6 7 ay beleş softmod çıktı ve bastırma politikasi izleyip herkezin sesini kıstılar.Botlara karşı olanlar artık aptal yerine koyuluyordu. Hem bundan daha sonradan paralı yapan sm reklamını yaptı. Hem milletiniz sesini kıstılar. Daha sonra ne oldu ozamanlarin tbotu hic is yapmazken sm nin politikasini izleyip beles uzun bi süre sözde mandark die biri crackledi diye beleşten kastık simdi ne oldu kullanıcı kazanan tbot oldu. Bunların hepsi oyun. Saygılar.

unsterblch demiş ki:
Bunların hepsi dalavere hepsi bir oyun bunlara inanların hepside safdir. Bundan 2 sene önce hatirlayanınız varmidir botlara tepki nasıl çığ gibi büyümüştü? Nasıl Joymax köşeye sıkışmıştı? Noldu ondan sonra 6 7 ay beleş softmod çıktı ve bastırma politikasi izleyip herkezin sesini kıstılar.Botlara karşı olanlar artık aptal yerine koyuluyordu. Hem bundan daha sonradan paralı yapan sm reklamını yaptı. Hem milletiniz sesini kıstılar. Daha sonra ne oldu ozamanlarin tbotu hic is yapmazken sm nin politikasini izleyip beles uzun bi süre sözde mandark die biri crackledi diye beleşten kastık simdi ne oldu kullanıcı kazanan tbot oldu. Bunların hepsi oyun. Saygılar.
Tamamen katılıyorum milleti botun kolaylığına alıştırdılar ve müşteri toğladılar artık ne crackli nede free bot çıkar revbot ta kendini geliştirme derdinde bir nevi test user olarak kullanıyor şuan insanları eğer botu oturtup adam gibi tbot yada isro ayarına çekerlerse onlarda paralı yapacak eminim.

med99 demiş ki:
unsterblch demiş ki:
Tamamen katılıyorum milleti botun kolaylığına alıştırdılar ve müşteri toğladılar artık ne crackli nede free bot çıkar revbot ta kendini geliştirme derdinde bir nevi test user olarak kullanıyor şuan insanları eğer botu oturtup adam gibi tbot yada isro ayarına çekerlerse onlarda paralı yapacak eminim.
E yani. eskiden birine botter diye laf attıgınızda adam utanırdı inkar ederdi. Büyük suç gibi görülüyordu şimdi birine botter desen sana acır ve kiciyla güler. şuan goldfarmer botlarıda görüyoruz onlarda aslinda bizim eserimiz. Eskiden bu noktalara geleceğini kimse tahmin edemezdi baksanıza artık oyuncu sayısı eşdeğer bi goldfarmer botlar var. Nese böyle düzen kurulmuş bakalım ne olacak Confused

unsterblch demiş ki:
süper olmuş ellerine sağlık
bu işi daha iyi bi şekilde anlatılmazdı

iyide adamda resimleri upload ettim demiş zaten botu değil ki. lol

Yukarı Alt