charında char olsa xD kıskanılcak de get char görmemişsin daha beklerim pvpye server greece adresimiz belli

Charında char olsa deme bana baska bolumden konusma olympusa gel goreyım sronun en eskı serverlarından bırı bı dunya saglamadam var ornek ırfan abi _CaDDe_ ornek __EjDeRhA__ ornek madusa

abinin charın başlıcam şimdi sanada :D abisinin charını göstercekmiş yemişim abini senini çarını gördük abinin ki ne olsun bundan ezik olamaz yane :D

Ben onlar benım abım demedım ORDA ORNEK ISIM VERDIM ONLARI GOSTERCEMDE DEMEDIM DIKKATLI OKUYUN adamı sınır edıyosun sızın gıbı sevıyesızlerın sevıyesıne dusupte extraloob ailesine sızın gıbı ıkı embesıl ınsan yuzunden rezıl olmak ıstemıyorum...

zAAaa xD rezil olacağın kadar oldun zati :D
ede adam gibi yerinde dur 46 lıyım zaten tepemin tasını attırma oynıcaksanda düzgünce oyna.Forumda takılcaksanda düzgün takıl.
Burda size birşeyler öğretioz adam gelmiş nobü charıyla tepemize çıkyıro :D azcıkın susuoz die tepemize çıkmana gerek yok!
Bu son mesajım...

VaMpiRe demiş ki:
zAAaa xD rezil olacağın kadar oldun zati :D
ede adam gibi yerinde dur 46 lıyım zaten tepemin tasını attırma oynıcaksanda düzgünce oyna.Forumda takılcaksanda düzgün takıl.
Burda size birşeyler öğretioz adam gelmiş nobü charıyla tepemize çıkyıro :D azcıkın susuoz die tepemize çıkmana gerek yok!
Bu son mesajım...
Sen 46 lısın ama akıl ezkan 10 yasında daha ben nedım kardesım
Ben bı dunyha forumda mod luk yaptım senın gıbılerı cok gordum ben mod olsaydı senın sımdıye 100 kere banlamıs uyelıgını sılmıstım

Yukarı Alt