başlıktada görüldüğü gibi site açıyorum ama tek başıma ağır geldiği için akıl yaşı +18 olan birisiyle devam etmek istiyorum yola. Ne sitesi diye soracak olursanız bildiğiniz gibi gezginler.net artık yok onun yerine şahane projem var ortak arıyorum benimle iletişime geçin lütfen iyi forumlar :beer:

çok güzel gelir elde edeceğiz eğer benimle yola devam edecek saglam güvenilir bir ortak bulursam.

BamyaUzgun demiş ki:
başlıktada görüldüğü gibi site açıyorum ama tek başıma ağır geldiği için akıl yaşı +18 olan birisiyle devam etmek istiyorum yola. Ne sitesi diye soracak olursanız bildiğiniz gibi gezginler.net artık yok onun yerine şahane projem var ortak arıyorum benimle iletişime geçin lütfen iyi forumlar :beer:
yok gezginler biyere gitmedi ve gezginler.net inki gibi bi host almayıbütçenyetermi bilemem ve gezginler gibi bi site açmak içinde 2 kişi yetmez

Sacrifices demiş ki:
BamyaUzgun demiş ki:
yok gezginler biyere gitmedi ve gezginler.net inki gibi bi host almayıbütçenyetermi bilemem ve gezginler gibi bi site açmak içinde 2 kişi yetmez
Dosyaları diğer dosya download sitelerine upload edersen yeterde tutacağını sanmıyorum.Çünkü program indirme sitelerinde güven ön plandadır.Dosyadan çok isim konuşur.Gezginler yıllardır bu işin içinde.Bir marka olmuş.Sen şimdi ona yakın bir site kurman içn kendi serverina yüklemen lazım dosyaları ki buna gerçekten paran yetmez.Yani özetle bu iş yaş :)

Gezginler var ayrıca o tür bi site yapmak çok zor bro çok sağlam bi hosting lazım + Site yapıcaksan ortaksız yap çok sorun yaşatıyolar. Bknz memnun olmıyan ben bknz : Memnun olan Okan abicim :lol:

Yukarı Alt