Evet dostlarım. Elime Yüklü bir miktar paranın geçmesi ve paranın bana vermiş olduğu rahatsız etkisi sonucunda Hemen Vatan Bilgisayara Gittim Ve Ram Aldım... Ram Almakla Kalmadım. Benimle Birlikte Yanımda Gelen Babamı Söyle bi yoklıyayım dedim Pc Alması İçin... Oda Olmaz Demeyince Bende boş dururmuyum Hemen Bir Görevli Bulup Benle İlgilenmesini İstedim.. Bunun Sonucunda bir Lisete Çıkardık. Listeye Babam Olmaz Demedi. Almak Üzereyken Sizlerle Paylaşıp Fİkirlerimi Tazeliyim Dedim, Aslında Kafama Takılan Büyük Bazı Problemler Var Bu Problemleri Satış Sözleşmesinin Resmini Koyduktan Sonra Yazayım Bari...

- Resim Silinmiş.

Evet Yukarıda Görmüş Olduğunuz Gibi Alcağım Pc Ve Fiyatı Bu. KDV Dahil 2,957 YTL (3 Milyar :P)

Problemlerim :D
1. İşlemciyi PC Yİ Neredeyse Hiç Kapatmayacağım için AMD Olarak Seçtim.
2.Si Pc Yi Toplarken Görevli Arkadaşa Verebileceğin en iyi Parçaları Ver Dediğimden Doalyı Ekran Kartını ASUS Olarak Verdi. Ama Benim Aklım Yinede GeForce ( Zotac ) Ta Kaldı.
3.Sü Ram Olarak 4 GB Ram Verdi. Ama 32Bit İşletim Sistemi 3 ten Sonrasını Desteklemiyor. Bir Problem Olurmu? (Hoş Abim Ben Sana 64 Bit İşletim Sistemi Veririm Dedi Ama :( )
4.Bu PC Ye Vistamı XP Mi YÜklemeliyim....
4.si Kasayı Su Soğutmalı Olarak Seçtim Hem Sessiz Hemde Soğutması İyi Olsun Diye. Buna Gerek Varmıdır ?

Evet Arkadaşlar cevaplarınızı En Kısa Sürede Beklioyorum. Babam Caymadan Elime Geçmeli... :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Furkan Vatandan alma sakın ha! Çok büyük problemler çıkarıyorlar. Bir ürünü geri aldırayım diye bin dereden su getiriyorsun.
Bir üründe sorun olduğu zaman 30 gün maks. bekleme süresidir. Ki bu kadar sarkmaz. Benim fotoğraf makinemi 34 günde yolladılar. Ve yaptıkları tek şey makinanın flash'ının pilini değiştirmek.

Ama karar senin. Eğer bir yerden alacaksan illa;
http://www.bilgisayarciamca.com
derim ben :wink1:

Jigsaw

Aileden
RAM 4 gb olmalı onun dışında bir sorun göremedim, hayırlı olsun şimdiden.

XP kullan derim.. Vistada hiç bir halt düzgün çalışmıyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
muhteşem bir sistem 4gb ram ap jiggy nin dediği gibi hemen al ve xp kur geç sorunsuz takıl yok ugrasırım dersen 32 bit vista kur diyecegim de manası yok.

sistem muhteşem bu kadar param olsa hemen alırım.

Bence o işlemcinin yerine "45 nm" Intel bir işlemci seçebilirsin. E8400 güzel seçim olabilir. 6MB L2.

RAM'leri "4" alman çok iyi olacaktır. Artık "2GB" bile sorun olabiliyor. Ancak 2 adet 2GB lık modüllerden al, OC yaparken çok daha iyi olur.

64 Bit kullanabilirsin, yavaş yavaş oturmaya başladı.

Ekran kartından şüphe etme. Çok güzel bir kart. Oyunlarda sorun yaşamazsın.

Sistem iyi Olmus ama işlemciyi bncede intel al E8400 işini görür ekran Katına Gelirsek Geforce sakın alma HD4870X2 ye paran Yetiyorsa piyasadaki en iyi en kartı bu şuan
Bn NovaBilgisayarsan sana göre bi sistem topladım ora Vatan Bilgisayara Göre baya ucuz ankarada Otuyorsan burdan al derim yada korgo ilede Gönderiyorlar zaten Her yere

24bjds4.png

Yukarı Alt