bu arada soyledıgın vıdeoyu da ızledım abımız cook saglam bır char yapılandırmıs daha elıne staff almadan sadece bard absolutly damageler tekte alıyor elemanları ben de venuste bard/wizard acmaya karar verdım :thumbsup: pekı bır sorum olucak bu verdıgın sekılde full abansak bard skıllerıne wızard skıllerıne de nasıl olur cok mu fazla sp gereklıdır?

bannedddd

Buralıyım
Yazın başında olsaydık, kesin new server'a girip Bard/Cleric bir char açardım, çok heveslendirdi video falan beni yav.. :)

:twisted: sen demeden önce izledim baya hoş bi video şu alan skill i için target olayı yok galiba yada lan skill imi onuda tam anlayamadım ama öyle olsa gerek

@SKYWALKER

Gerekli bard ve wizard skillerini açmak 80 lwlda 490k sp istiyordu galiba.

@Carmenta

Bard/cleric elle kasarsan müthiş olur,ama botla wizard bard öneririm.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Bencede bota konulması mantıksız olur bard/cleric yapılandırması pt ile kasılırsa bence hem yatma açısından hemde alıcağınız zevk açısından süper olabilir

Düşük levelarda bardın damagesi pek yüksek değil ama lwlini,1 ve 2 lwl yukarısını 20'den sonra rahat 2 skillde alıyor.(bi arkadas sormuştu bunu)
90 lwlda full skillerle yaklasık 260k sp alıyor olması gerek.
Dance skillerin nasıl kullanıldığını merak ediyorsanız bana pm atabilirsiniz.

@Twilight

o adam gibi olmak zaman alır,sabrın varsa aç derim.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Dance skillerin nasıl kullanıldığını merak ediyorum burdan yassana herkes öğrensin

Elecktr10 demiş ki:
Dance skillerin nasıl kullanıldığını merak ediyorum burdan yassana herkes öğrensin
zaten açıklamasında herşey açık ve net yazıo:D
o skiller içib party bi bard fln olcak fln :wink1:

(a). Bard-1 = herhangi bir Tambour veya Hit March
(b). Bard-2 = herhangi bir Dance + tambour veya Hit March (1. bardla aynı olmıycak)

(a). Bard-1 = Guard Tambour
(b). Bard-2 = Dancing of Fight + Mana Tambour
(c). Bard-3 = Dancing of Wizardry + Hit March
(d). Bard-4 = Dancing of Healing
(e). Bard-5 = Dancing of Mana

venuste bard-cleric charımız acılmıstır suanda lvl 16 isim=DaRKSiL3NcE gold alıp taxi ve farma baslyorum en kısa zamnda ama sunu cok samımı bır sekılde soylemelıyım kı suana kadar kastıgım en zevklı chardı (16 lvla kdar) gercekten cok hızlı ve harıka damagelı skıllerı var bardın herkese tavsıye ederım dehset memnun kaldım ellerıne saglık rehber ıcın kardesım :wink1:

SKYWALKER demiş ki:
venuste bard-cleric charımız acılmıstır suanda lvl 16 isim=DaRKSiL3NcE gold alıp taxi ve farma baslyorum en kısa zamnda ama sunu cok samımı bır sekılde soylemelıyım kı suana kadar kastıgım en zevklı chardı (16 lvla kdar) gercekten cok hızlı ve harıka damagelı skıllerı var bardın herkese tavsıye ederım dehset memnun kaldım ellerıne saglık rehber ıcın kardesım :wink1:
Her zaman...

Eger 40'a kdr kasabilirsen taxi ile,recory divison+noise+mowing march+arada gelen tambour,yatmana ihtimal vermem.Ama venüste bildiğim çok iyi bir party kasma var partylede rahat kasarsın.

CooLLer demiş ki:
SKYWALKER demiş ki:
Her zaman...

Eger 40'a kdr kasabilirsen taxi ile,recory divison+noise+mowing march+arada gelen tambour,yatmana ihtimal vermem.Ama venüste bildiğim çok iyi bir party kasma var partylede rahat kasarsın.
bır de bnm gold almam hafta sonuna kadar surebılır elımden geldıgınce kasıcam kendı cabalarımla ama bana destek cıkıcak bır guıld veya ılerdekı yardımlarımı yadırgamayıp rahatca kasabılcek tanıdıklarını yonlendırırsen eger cok sevınırım cunku venuste hıc tandıgım yok :muck:

Benimde yokki,ben sadece Guardia'yı tanıyorum.Avalon guildi,onun guildi olur,FW sahini büyük bir guild ama eğer konusup ben bu builde ciddi ilerliyorum dersen belki kabul ederler.
Ayrıca.....
Bardla ilgili bi anımı anlatayım :P

CTF 23 lwlım daha,işte oynadık oynadık 5-6 dk kala karsı taraf bizi doğduğumuz yere gömdü.Çıkıp çıkıp yatıyorduk.Sonra bi sanş 3 kişi birden çıktık,ordada karsı taraf beni görmedi üst üste çıktığımız için.Berseker doluydu,bastım berseker boomingi kullandım 4 tanesi yerde:P Bunarın çoğu daha çoçuktu tabi,herkes ''Ne oldu lan?'' gibi bi tepki verdi.Neyse sonra gittim giderleri bir bir geldi üstüme kolay oldu onlar.Biri Gm mi yaptı bile dedi orda koptum.

tmm guardia'ya pm atıcam ama daha noob statusunde oldugum ıcın umarım ılgılenır gercekten cıddıyım buıldde ama dedıgım gıbı statum guıldlere gırmemı engellıyor en az 40 olmam gereklı galıba

evet güzel bir çar olabilir herkez buffer olmayı kendi başına bir şey yapamamak olarak kabul edıyor ama manyak çar olur partylerde senı buyuk ıhtımal heal olarak ısterler bence denicem bu çarı

inanırmsn 84 lwl çin charımla eu bard kasmaya başladım şimdi gerçekten harika

Yukarı Alt