Wicked

Game Designer
hyr yani nası diim korku komedi zaten off topic te bol bol var bence biraz saçma olur yani korkuya özel ne olabilir ki ¿? fotoğraf desen var bolum korkusunuda koyarız komedisinide korku film mi var zaten
yani başka ne olabilirki seri cinayetlerle ilgili haberlermi acalım yaw bos verin şole tutulacak bi bolum açılsın ziyan olmasın mesela

Kültür Sanat

İçindekiler:

1-M.Kemal Ataturk Köşesi
2-Entellektuhel
3-Güzel Sanatlar
4-Sağlık Yaşam
5-Yarışma Bölümü
6-Karikatürler
7-Üyelerle Röpörtaj '' Mesela Hazırlanıp uyelere msj olarak gonderilse onlarda cvplasalar sonra burda yayımlasak her ay bole bişi yapsak spr olr bence korku +18 resimlerden daha ii olr =))''
8-Ünlüler Ve Hakkında Bilgiler -->>bu pek gerekli olmaz ama yani olsada olrdu =))
9-İslam Ve İnsan

valla ne diim bnm fikrim bu katılmak isteyen varsa eşkik edebilirler yok istemez kalsın biz bole rahatız derseniz cnnz saolsn ben sadece fikrimi solemştm =))

Jigsaw

Aileden
SeDa26 demiş ki:
bence bir bayan olarak bir haber bölümü açılsın
Bir sürü bölüm açılabilir hehe, ben 22 yaşındayım, bekarım, sporcuyum. Sigara alkol kullanmıyorum. Bölüm açalım bence de yani %100 destekliyorum.

Morwena

Buralıyım
Ya Cem şimdi bişey derdim ama İyisin gene sitemizde bayan arkadaşlarımız mevcut ... :mrgreen: :lolmuch:
(Yawaş be olm bayan gördün saldırdın sana hiç mi sizin orda kız kalmadı :mrgreen: )

Morwena demiş ki:
Ya Cem şimdi bişey derdim ama İyisin gene sitemizde bayan arkadaşlarımız mevcut ... :mrgreen: :lolmuch:
(Yawaş be olm bayan gördün saldırdın sana hiç mi sizin orda kız kalmadı :mrgreen: )
:lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

havalar sıcak mı ne? :mrgreen:

Ayrıca güzel fikirler var; kültür sanat,güncel haberler,din ve ahlak konuları güzel.Fakat ne derece ilgi çeker ya da nasıl konular açarak yardımcı olabiliriz onu düşünmek gerek?

Jigsaw demiş ki:
SeDa26 demiş ki:
bence bir bayan olarak bir haber bölümü açılsın
Bir sürü bölüm açılabilir hehe, ben 22 yaşındayım, bekarım, sporcuyum. Sigara alkol kullanmıyorum. Bölüm açalım bence de yani %100 destekliyorum.
playboy iş başında :mrgreen:
bene sohbet kanalı açılsın sitede online olanlar normal sohbet kanallarındaki gibi konussunlar süper olur

Bana kalırsa Avcılar Bölümü & Boss Katliamları acalım ve boss katliamı yapanlar foto video vs koysunlar sadece boss kesimleri için bence güzel olurdu extraokk

Astronomi ve Burçlar bölümü olsa güzel olur aslında bayanlarında hoşuna gider Rolling Eyes ben görevli olabilirim:D

Yukarı Alt