Arkadaşlar kendi çalışmam sonucu şuan sjsro sunucusunun başka bir sunucuya taşındığını gördüm.İnanıp inanmamak size kalmış ama biraz pc bilgisi olan biri bunu çözecektir.Bazıları sizleri rahatlatmak amacıyla söylediğimi düşünebilir ama ben kendimi nasıl rahatlatıyım bende cok huzursuzdum ama bunu görünce serverin kesin olarak kapanmayacağını gördüm , diğer yabancı veya yerel sitelerde bu bilgiyi bulamazsınız çünkü kendi çalışmam sonucu bunu çözdüm.Hatta şöyle ufak bir ipucu veriyim yeni ip adresi 134.159.63 böyle olabilir son 2 rakamını vermedim yeni ip adresi sanıp clientleri bozmasın diye ama şuanki ip adresini bunada aktarabilirler

Saygılar :headbang:

inanıp inanmamak bize kalmıştı böyle bir düşüncede olmana sebep lan kaynağı paylaşır mısın biraz daha inandırıcılık için

Çalışman için Teşekürler.. inş.. Doğrudur.. ama aslında mantıklı o kadar insan girdi sistem çöktü daha güzel bi sunucuya geçmek mantıklı.. :D ne diyelim tekrar verdiğin bilgiler için teşekkürler.. her ne kadar kesin bilgiler olmasa bile..
inş.. yarn sjSro açılmış bir şekilde güzel bir güne uyanırız :D

Pek anlamadım ama ztn zar zor kurdum oyunu ama çok sağol kapanmagıdı dogruysa > Yanlız bu ıp midir nedir ne kdr sürer ne kdr süre içinde gelir tahmin felan ??

Takımı
Fenerbahce
__Neo__ o ne biçim bi saygısızlık harbiden emeğe saygın yokmu durup duruken kim bişi yazar ?

şunuda belirtmek isterim düşünün buradaki insanları kandırmakla elime ne geçicek "ahaha kandırdım kandırdım" gibi saçma bir ego tatmin olayınımı gerçekleştireceğim ? Dediğim gibi çalışmalarım sonucu bu verilere ulaştım server açılır açılmaz onu bilemem ama şuanki sjsro ip adresi ilk sayfada verdiğim 134 ile başlayan ip adresine yönlendirilmiş durumda buda sjsro yetkililerinin boş durmadığını gösterir.

Saygılar

şunuda ekliyim o verdiğim ip adresinide whois ettim yani kontrol ettim çinde bir hosting şirketine ait yani bilgiler doğru

Asia Pacific Network Information Center sjsro sunucusu burada barınmaktadır

Bu arada sjsro yetkilileri ile görüşen birisinden aldığım bilgiye göre bir aksilik çıkmaz ise sabaha karşı 4 gibi online olacağını söyledi

hanman demiş ki:
Bu arada sjsro yetkilileri ile görüşen birisinden aldığım bilgiye göre bir aksilik çıkmaz ise sabaha karşı 4 gibi online olacağını söyledi
Şu ana kadar verdiğin en güzel bilgi buymuş gerçekten. İnşallah dediğin gibi olur.. :starving:

Yukarı Alt