Arkadaşlar Ben Düştüm Siz Düşmeyin Ekran Kartı olarak ATi HD3850 KESİNLİKLE ALMAYIN !!!

1GB 256 Bit dir ayrıca fiyatı 90$ ( Aynı Özellikdeki Diğer Ekran Kartından Ucuz )

Silkroad da 3 Chardan fazla Açamazsınız 3 Charda da oynayamazsınız 2 dk yi
Geçemezsiniz ? ? ? ? hatasından Geçilmiyor 1 Ay Uğraştım Programsal Olarak ama Düzelmiyor

Size Önerebileceğim Ekran Kartı GeForce AXLE 9500 GT veya 9400 GT dir.

Beni Dinlerseniz Ati Chipset'li Ekran Kartlarının Hiç Birine Yaklaşmayın Derim.

Ben Ekrankartını Değiştirip Kurtuldum.. Başka Yolu Yok. :buddha:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
WildWildWest demiş ki:
Arkadaşlar Ben Düştüm Siz Düşmeyin Ekran Kartı olarak ATi HD3850 KESİNLİKLE ALMAYIN !!!

1GB 256 Bit dir ayrıca fiyatı 90$ ( Aynı Özellikdeki Diğer Ekran Kartından Ucuz )

Geçemezsiniz ? ? ? ? hatasından Geçilmiyor 1 Ay Uğraştım Programsal Olarak ama Düzelmiyor

çok cahilsin harbiden yazık, koskoca ATI ekran kartı üretmesini bilmiyor birtek sen biliyorsun di mi.

Voodoo3 ile NVIDIA macerama son verdim ve 10 yıldır ATI kullanıyorum şu anda da ATI 4830 aldım paşalar gibi 8-10 char açıyorum ps açıyorum dw açıyorum winamp açıyorum msn açıyorum aklına gelecek sende olan bütün programları aynı anda açıyorum hiç sorun yaşamıyorum demek ki neymiş sen neyi nasıl kullanacağını hiç bilmiyormuşsun.

1 aydır uğraşıyorum toplam 3 tane yeni çıkan ati ekran kartları denedim
ben bilgisayar işi ile uğraşıyorum peki denen 3 ati de sorun verdi 1 nvidia sorun vermedi
2sinide aynı şekilde kullandım ?
Belkide Atinin yeni ürünlerinde veriyordur bu sorunu bilemem.
Denediğim Bütün Parçalar son çıkan ekran kartlarından ve hepsini tekrar müşterilere sattım
Ama tek sorun vermeyen geforce oldu....

baba ben ATI ile clientli olarak kaç char açabildiğimi saymadım büyük ihtimalle sınıra dayanırım . :P o derece memnunum yani :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
WildWildWest demiş ki:
1 aydır uğraşıyorum toplam 3 tane yeni çıkan ati ekran kartları denedim
ben bilgisayar işi ile uğraşıyorum peki denen 3 ati de sorun verdi 1 nvidia sorun vermedi
2sinide aynı şekilde kullandım ?
Belkide Atinin yeni ürünlerinde veriyordur bu sorunu bilemem.
Denediğim Bütün Parçalar son çıkan ekran kartlarından ve hepsini tekrar müşterilere sattım
Ama tek sorun vermeyen geforce oldu....

bak kuzum ben böyle yorumlarda çok geriliyorum ok canımcım bilmeden konuşma beni de germe yok yere hadi güzelim git hava al sen biraz.

milyar dolarlık firmaya söylediğin lafa bak ayyy delircemmmmmmmmm 8O

ANTALYA BİLGİSAYAR MARKET >> www.antalyamarket.com
extraloob demiş ki:
WildWildWest demiş ki:

çok cahilsin harbiden yazık, koskoca ATI ekran kartı üretmesini bilmiyor birtek sen biliyorsun di mi.

Voodoo3 ile NVIDIA macerama son verdim ve 10 yıldır ATI kullanıyorum şu anda da ATI 4830 aldım paşalar gibi 8-10 char açıyorum ps açıyorum dw açıyorum winamp açıyorum msn açıyorum aklına gelecek sende olan bütün programları aynı anda açıyorum hiç sorun yaşamıyorum demek ki neymiş sen neyi nasıl kullanacağını hiç bilmiyormuşsun.
:thumbsup: 5 YILDIR pc işi yapıyorum Ati Gibi ekran kartı yok şu piyasada :buddha:

Benim Pc nin Oyunudan Bağlantı Probleri Dışında Bikere Gormedım Attıgını 4 Tane Acıktı Atmadı Hotandaken 1 Gram da Kasmadı

ATI ye laf yok arkadaş 9600XT ile (AGP 8x) 5 acc. acıyorum. Ben donanımcıyım ATI ve AMD tek geçerim.

Nasılda dünyanın en gelişmiş teknolojisini aşşalamış bu arkadaş ya koskoca teknolojiyi bir ekran kartına bağlamış. Öneri yapayım derken iyi ce b0k etmiş.

Yukarı Alt