İyi sabahlar.. Geçen yıl kötü bir olaydan sonra silkroad'ı bırakmıştım. Ancak uzun bir süre boş olduğum için tekrar başlamayı düşünüyorum. Aslında düşünmüyorum karar verdim bile. PTT ler açılır açılmaz gidip silk,bot,m paramı yatırıcam :) Ancak bi kaç sorum olucak. 20-25 Lv. civarı uzun bir farm yapmayı düşünüyorum. Sizce bu farmı Ong larda taxidemi yoksa bot ilemi yapmalıyım ? 80+ ya kadar zaten taxi ile kasmayı planlıyorum. Açıcağım Karakter ya Chn. Blader ya da EU wizard olucak. Bu ikisi arasında çelişkide kaldım. Para konusunda herhangi bi problemim yok. Kafanızda şu build için çok para lazım onu önermeyeyim gibisinden bişey olmasın yorum yaparken. Ve premiumu zaten farmdan sonra kullanıcağım için onu sormadım :) şimdiden teşekkürler. Öptüm ''biyle :muck: ''

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
farm bitti kuzum git 300 TL fiyatla lvl 110 char al oyunun tadına bak.

Peki diyelim aldım 300 TL ye 110 lvl char. Sizin için nasıl olur bilmem ama benim için gerçekten sıkıcı olur. Önemli olan reel parayla 110 lv char üstü full nova +9-+10 artık neyse oynamak değil. Bunları kendi çabanla başarabilmek benim için önemli olan o yüzden bu konuyu açtım zaten (:

full novalı bir blader dizmek full nova eu wizarddan dizmekten daha koaly ve ucuz olur ona göre acıcaksan blader seçmeni öneririm

Yukarı Alt