acme zaten pc geldiğinde oluyor kaspersky ile tarattığımda online oyun trojanı buldu kayıt defterinde

Bana oyunda saçm saçma hotanda dururken saçma isimli kişiler pt gönderiyo kabul etmiyorum.Sizde etmeyin.Bunlar bi işler yapıp trojan yolluyolar.Sonra exange atıyorlar.Bazen kabul ediyorum.Ama bundan sonra hiç kabul etmiyeceğim.Sizde etmeyin.Bu konunun açılması da çok iyi oldu.En azından silkroad oynuyanlar bir banlama tekniği öğrendi.Öğrendi derken banlanmamayı öğrendi...İyi oyunlar,İyi forumlar...

Ark. bilmiyorum kaçınız biliyo ama yine de söyleme gereği duydum.Konuya bakınca kimse bilmiyo gibime geldi.

Sro nun yavaş olmasının sebeblerinden biri herşeyi server üzerinden hallediyo olmamız Ko daki gibi exchange (trade) attığında karşıdakiyle direk irtibata geçmiyo olmamız. Tabi bi durum daha var Joymax bir .avşaklık edip ID ve ŞİFREnizi vermiyorsa :D sanmam artık o kdr da yavşak değillerdir.Birşey olcağını sanmam.
İşin özü ne partyden nede trade den kaynaklanıyo.

HeLL_SpY demiş ki:
BEYLER BENCE BU HACKLENMELERE KARŞI;
Knight Online'da olduğu gibi itemler kitlense güzel olmazmı sizce "gold premium" alınca kitlense????
Knight gibi olunca silkroadın ne anlamı kalcak. :coffee:

Jigsaw

Aileden
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

Bunlar bağlantı değillerdir. Microsoft'un hosts dosyasını nasıl düzenleyeceğimizi öğretmeye yönelik örneği.

Ama Microsoft çalışanları örnek verirken microsoft.com yerine acme.com 'u tercih etmişler orası da ayrı bi salaklık...

EnDZoNe

parti gonderip hacklemesi imkansiz .. Ama exchange ile item aliş verişi sirasinda ip ni alabilir ... böyle bi durum söz konusu pc yeteri kadar güvende degilse hack olayida gercekleşebilir ...Ayrica Tanimadigniz bilmediginiz sitelerede girmeyin neticede ipnizi gorebiliyor ...

Arkadasar Benimde Arkadaslarımın Charı Bu Sekilde Soyuluyordu.Ve En sonunda Benim 85 lwl Charımı soydular Ve İnanılmaz Zarara Girdim.
O gün Charı Bir Baska Bilgisayarda Geri İdare Eder Sekilde Topladım Ve Öteki Gün Tekrar Soyuldu.

Char soyulduğunda Hotan Sİlahcının orda oluyor.

Trace Ve Party ile olsa Bile Nasıll Yapıyolar?

Bakın Ben NE düşünüyorum Bu nu Kesinlikle Okuyun...
Siz Diyorsunuz ki Sana Party yollayıp senin ip adresine bağlanıyor.
Bu ISHADE lerdeki Botlar babasının Hayrınamı kasıyor?
IShade deki botlar PArty e Alıp Taxi yapıp Gibi Bedava kasıyor Bunda Bi Sinsilik Seziyorum?

Erroneous demiş ki:
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host
xD bu virüs değilki brşey değil bu windowsun kendisinin
bendede var bu
sanırım rumata loader veya agbot kullanıcılarında böyle oluyor :think:

yaklaşık 2 yıldır sro oynuyorum...ve lisanslı virüs programı kullanıyorum yani tam koruma indirdiğim herşeyi taratıp inceliyorum zaten silkroaddan başka bişeye girmiyorum bütün bunlara rağmen üstelik pc ye format attıktan 2 gün sonra bir salı update inden sonra charı bomboş buldum full 9 deg silahlar ve para gitmiş...bunu exchangeden falan yapamazlar emin olun çok farklı bir sistem kullanarak ıp mızı başka biryere bağladıklarını düşünüyorum..sonuç olarak yapacağımız hiçbir şey yok arkadaşlar sırası gelince giriyorlar işte....Aslında oyunun kolayına kaçıp emek vermek yerine hayatlarını hazırdan yaşamaya alışmış gold alan arkadaşlar olmasa gold siteleri ve para botları olmaz herkes oyunun tadını çıkararır ama malesef zayıf kişilik güçlü olma paranoyaklığı gold sitelerine yöneltiyo bazılarını ve sonuç=soyuluyoruz...belki joymax buna karşı bi önlem alabilir ama onlar alıncaya kadar pek çok kişi oyuınu bırakacaktır şahsen ben artık tad almıyorum..emek veriyorsun bir tane ortalık malı geliyor emeğini çalıyor....

aynı yazı benim hosttada var ve benimde 90lwl charım soyuldu bugün ne diim Allahından bulsunlar artık

arkadaşlar pc lere format attıktan sonra deepfreze kursak internet cafelerdeki gibi adamlar istedikleri kadar hostları değiştirsin deepfreeze gene eski haline çevirsin :twisted: :P :oldie:

Gentleman

Tanınıyorum
Ben anlamiyorum, Bu oyuna ba$ladigimdan beri 1 kez bile soyulmadim. Okadar Sun vardi, madem exchange den soyan olan vardiysa, gelip soyardi.
Neden mi soyulmadim ? Antivir, Firewall ve kimseyle ID veya $ifremi paylasmadim, ha bide tabi, herhangi sitelerden, bele$ bot kullanim diye, bot indirmedim :wink1:

Yukarı Alt