arkadaşlar geçen gün arkadaşımın charı soyuldu kimin soydugu belli deildi
ve o 3-4 gün içinde guılden 2-3 klişininki daha soyuldu (yani soyuldu demekle sadece item ve para alıyolar başka bişi almıyolar ) sonraki gün benimkinde aynısı oldu
en sonunda öğrenik bi grup hack takımı bi programla sana trace veya exchange gibi bişi atıyo senden port açıyo bi şekilde orasını bilemiyoz tabi unu yapanlar gold sitesi kurmak için yapıyolar mesela az önce baktım etc dosyasındaki hostun içini açtım farklı bişiler vardı işte farklı olan yer
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host
En altta bu vardı Normalde bende
local host felan yazıyodu
ve ben bunu görünce deiştirdim eskini yaptım ve az önce baktım adamlar yine aynı şeyi yapmışlar sen deiştirsen bile adamlar kendi hostunu bırakıyo içeri

erdogan46 demiş ki:
arkadaşlar geçen gün arkadaşımın charı soyuldu kimin soydugu belli deildi
ve o 3-4 gün içinde guılden 2-3 klişininki daha soyuldu (yani soyuldu demekle sadece item ve para alıyolar başka bişi almıyolar ) sonraki gün benimkinde aynısı oldu
en sonunda öğrenik bi grup hack takımı bi programla sana trace veya exchange gibi bişi atıyo senden port açıyo bi şekilde orasını bilemiyoz tabi unu yapanlar gold sitesi kurmak için yapıyolar mesela az önce baktım etc dosyasındaki hostun içini açtım farklı bişiler vardı işte farklı olan yer
En altta bu vardı Normalde bende
local host felan yazıyodu
ve ben bunu görünce deiştirdim eskini yaptım ve az önce baktım adamlar yine aynı şeyi yapmışlar sen deiştirsen bile adamlar kendi hostunu bırakıyo içeri
bilgisayarında önce bir çeşit trojan var. haberin olsun.

beni bu sekilde 2 kere soydular 1.cisinde 250 m param 2.cisindede 300 k param gitti arkadaslar bizim guildden 4 kişiyi soydu bunlar allah belasını versin bunların 90 lvl charımda 250 m ve full blue 9 dg setim 85+7 staffım gitti
bi ton eşyalarım yani 1 milyarı buldu zaararım oyunu bıraktım bunun yüzünden

Cemal ReŞit Rey Konferans Salonuna Bekleniyorsunuz
ben nasıl aldıklarını biliyorum adam sana pt atıyor girince karşı hırsız taraf senin ip adresini görebiliyor.Bölelikle pc ne girip keylogger kuruyor senin charına grmeni bekliyor girdiğinde şifreler loglanıyor adam alıp onları kaybolup gidiyor işi düşünce yine sana uğrar işte

ya bunlar turkmu bunları yakaladıgınızda o m lerı bı tarafına monta edıceksın en ı ısı verceksin odunu geberene kadar

ewet dogru bu sabaha karsı bende soyulmusum nası oldu anlamadım 3 gün bil.tararttırdım bişey yoktu simdi tarattırdım trojan var...8deg-9deg butun itmlerim ve param gitti baska hiçbişeye dokunmamıslar.....simdi ne yapmam gerekiyo bilmiyom...sifreyi deiştirsen gene bulurlar diyolar...bilen varmı ne yapmam gerekiyo

bennim 1 hafta öce çarım soyuldu pc ye format attım silkroadı kurdum sadece 1 kere oyuna girdim ve hiçbirşey yamadan çıktım şimdi host dosyasına baktım

rhino.acme.com

x.acme.com bu yazlılar var sanırım bu virüs formatla geçmiyo

xD bu virüs değilki brşey değil bu windowsun kendisinin
bendede var bu

constantine

Gözlemliyorum
Arkadaşlar benim bildiğim # işareti varsa eğer bu bilgi için herhangi bir işlem yapmıyor.
Eğer # işareti kaldırılırsa o server dan işlem yapar

Ben daha önce söyledigim gibi çok uzun bir süredir silkroada girmiyordum..bi gireyim dedim , aynı olay bendede olmuş arkadaşlar.Kasada 21m var ama item ve üstündeki paralar gitmiş.

yaw adminler yardım edin arkadasların charı (bnmde) soyuluyor. bende format attım yine soyuyorlar yhaa bunun bi çaresi yokmu yardın edin lütfen

gardaş extraloob diye bi yerdeyim valla sen bilirm
-Bilmediğiniz web sayfalarına girmeyin,
-Tanımadığınız kişilerden para karşılığı item,gold vb. şeyler almayın,
-Tanımadığınız kişilerden herhangi bir dosya kabul etmeyin,
-MSN'e gelen her mail i açmayın,
-Karı-kız msn si ayağına bilmediğiniz adamları eklemeyin,
-Bilmediğiniz cafeden msn-silkroad girmeyin girersenizde "ekran klavyesi" kullanın,
-id-şifre-gizli soru vb. bilgilerinizi asla ve asla kardeşinize dahi olsa vermeyin,
-Her zaman güncel bir anti-vir programı kullanın,
-Sağlam bir "firewall" kullanarak net güvenliğinizi sağlayın,
-haftada 1-2 kez bilgisayarınızı sağlam bir program ile tarattırın.

"Bunları uyguladıkdan sonra sizin bilgilerinizi hack edecek adam yoktur ve şunu unutmayınki hiçbir kimse ben seni hacklerim deyip hackleyemez bunu yapması için mutlaka senin bi bilgine ulaşması lazım veya senin onun koyduğu dosyalardan birini bilgisayarına kaydetmen gerekir."

İyi Forumlar..

BEYLER BENCE BU HACKLENMELERE KARŞI;
Knight Online'da olduğu gibi itemler kitlense güzel olmazmı sizce "gold premium" alınca kitlense????

CyBeR_BeLa demiş ki:
-Bilmediğiniz web sayfalarına girmeyin,
-Tanımadığınız kişilerden para karşılığı item,gold vb. şeyler almayın,
-Tanımadığınız kişilerden herhangi bir dosya kabul etmeyin,
-MSN'e gelen her mail i açmayın,
-Karı-kız msn si ayağına bilmediğiniz adamları eklemeyin,
-Bilmediğiniz cafeden msn-silkroad girmeyin girersenizde "ekran klavyesi" kullanın,
-id-şifre-gizli soru vb. bilgilerinizi asla ve asla kardeşinize dahi olsa vermeyin,
-Her zaman güncel bir anti-vir programı kullanın,
-Sağlam bir "firewall" kullanarak net güvenliğinizi sağlayın,
-haftada 1-2 kez bilgisayarınızı sağlam bir program ile tarattırın.

"Bunları uyguladıkdan sonra sizin bilgilerinizi hack edecek adam yoktur ve şunu unutmayınki hiçbir kimse ben seni hacklerim deyip hackleyemez bunu yapması için mutlaka senin bi bilgine ulaşması lazım veya senin onun koyduğu dosyalardan birini bilgisayarına kaydetmen gerekir."

İyi Forumlar..
ama dediğin gibi msnden dosya altıp sen onu alsan bile pc ye res atınca o ıp silinir o yüzden dosya attıktan sonra işini çabucak görmen lazım

fuem1907 demiş ki:
ya bunlar turkmu bunları yakaladıgınızda o m lerı bı tarafına monta edıceksın en ı ısı verceksin odunu geberene kadar
Az bile :x Bunları taksimde sallandırcaksın.!

Yukarı Alt